1. UÇAN DİLEK FENERİ ŞENLİĞİ DARICA (Guinness Rekorlar Kitabına Aday)


Darıca sahilde 31 Ağustos 2012 Cuma günü saat 20:00 ‘da yapılacak

DARICA GUİNNESS REKORLAR KİTABINA GİRMEYE ADAY

Sosyal ve kültürel etkinliklerin adresi haline gelen Darıca, Dilek Feneri Şenliği’ne hazırlanıyor. Özellikle son yıllarda yapılan bir çok sosyal ve kültürel aktiviteyle eğlencenin adresi haline gelen Darıca sahilinde Darıca Belediyesi ile Dilek Feneri Platformu’nun ortaklaşa düzenleyeceği Dilek Feneri Şenliği ile aynı anda 5000 dilek feneri havaya bırakılarak bir rekora imza atmaya çalışılacak.

EN İYİ DİLEKLERİMİZİ GÖKYÜZÜNE ULAŞTIRACAĞIZ

Darıca sahilde 31 Ağustos 2012 Cuma günü saat 20:00 ‘da yapılacak olan Dilek Feneri Şenliği’ne tüm bölge halkını davet eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak “yaz aylarının son günlerini yaşadığımız bu güzel günlerde düzenleyeceğimiz etkinlikte öncelikle halkımızla iç içe güzel bir gün geçirmeyi planlıyoruz. Tüm bölge halkının katılımıyla en az 5000 dilek fenerini gökyüzüne bırakarak Guinness rekorlar Kitabı’na girmeyi hedefliyoruz. Eğlence ve müziğin iç içe olacağı bu güzel günde halkımıza değişik sürprizlerimiz olacak. En güzel dileklerimizin gökyüzünü ulaştırılacağı bu güzel organizasyona tüm halkımızı bekliyoruz.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. Bu organizasyona emeği geçen tüm yetkilileri kutluyoruz ve ayrıca darıca belediyesinin dilek feneri için dilekfene.com tercih ettiği için teşekkür ediyoruz rekor kırılmasada binlerce kişinin yüzünde küçükte olsa bir tebessüm oldu ise görev başarılmıştır iyi çalışmalar dileriz

Cevap yazın

Yukarı çık