3. Kocaeli Kitap FuarıGeçtiğimiz yıl 150 yayınevi ve 30 sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleştirilen Kocaeli Kitap Fuarı, kültür camiası tarafından Türkiye’nin 3. büyük kitap fuarı olarak anılmaya başlanmıştır. Geniş yayın yelpazesiyle kitapseverleri fazlasıyla memnun eden fuarı 200 bin kişi ziyaret etmiştir. Bu yıl, teması “Özgürlük” olarak belirlenen fuar, kapılarını 14 Mayıs 2011’de üçüncü kez kitapseverlere açacaktır.

Üçüncü yılında gelenekselleşen fuara katılımınızın bu büyük organizasyonu daha da zenginleştireceğine inanıyoruz. Kültürel alanda yaptığı yatırımlarla her kesimin takdirini toplayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği kitap fuarının hiçbir ticari amacı bulunmamaktadır. Kocaeli Kitap Fuarı bu yıl da Kocaeli Valiliği, Kocaeli Üniversitesi ve Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü’nün destekleriyle organize edilecektir.

Fuar Katılım Formu için iletişim bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Fuar Katılım Sertifikası
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, iki yıldır düzenlediği ve büyük ilgi gören Kitap Fuarı’nın bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirecek. 14 Mayıs Cumartesi günü 11.00’da Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde açılacak Kitap Fuarı 22 Mayıs Pazar gününe kadar sürecek. Kocaeli 3. Kitap Fuarı’nda bu yıl 400 yazar ve 315 yayın evi yer alacak. Fuar bir hafta boyunca 10.30-21.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

ETKİNLİK TAKVİMİ

 

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık