39 ÖĞRETMENİN ATAMASI YAPILDI


İl Milli Eğitim Müdürlüğü, yönetici atamalarının ardından Anadolu liseleri ile yeni açılan okullara yapılan atamalarla ilgili çalışmayı sonuçlandırdı.  39 öğretmenin atandığı çalışmada, 18 öğretmen Anadolu lisesine, 21 öğretmen de yeni açılan okullara atandı. Yeni eğitim yılıyla birlikte birçok lisenin Anadolu formatına dönüşmesi okullarda öğretmen ihtiyacını artırmıştı. İlimizde yeni açılan bazı okullarda da öğretmen açığı yaşanıyordu.Gebze Muzaffer Altıntaş İlköğretim Okulu bu açığın yaşandığı okullar listesinde başı çekiyordu. Yapılan çalışmalar neticesinde ataması yapılan öğretmenlerin atandığı okullara göre listeleri ise şöyle:


ANADOLU LİSESİ

2010-2011 eğitim-öğretim yılında Anadolu liselerine yeniden atanan 18 öğretmenin isim ve branşları şöyle: İngilizce öğretmeni Aysel Akın Şehit Özcan Kan AL`ye, rehber öğretmen Barış Özgür Kibar ve fizik öğretmeni İsmet Şimşek Darıca Ülkün Yalçın AL`ye, Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Canan Çalık Çelik Halat AL`ye, tarih öğretmeni Ekrem İbiş Kocaeli Hayrettin Gürsoy Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi`ne, biyoloji öğretmeni  Esra Ozansoy ve tarih öğretmeni Muhammet Adil Ataoğlu Ali Fuat Başgil Sosyal Bilimler Lisesi`ne, beden eğitimi öğretmeni Funda Köykıran ve beden eğitimi öğretmeni Ömer Lütfü Dakoğlu  İzmit Atılım AL`ye,  felsefe öğretmeni Gökmen DenizKörfez Oruç reis AL`ye, atandı.

FARKLI BRANŞLAR
Görsel Sanatlar öğretmeni Güntay Birkış, matematik öğretmeni Hayriye Özer Çayırova Mehmet Akif Ersoy AL`ye, tarih İlker Çiftçi Derince AL`ye,  müzik öğretmeni Muharrem Ersan Derince Merkez Bankası AL`ye,  fizik öğretmeni Osman Serdar Arslangöz Bahçecik Teknik ve EML`ne, türk dili ve edebiyatı öğretmeni Özge  Erdağı Gebze Anadolu İHL`ye, İngilizce öğretmeni Özlem Aşçı  Kocaeli AL`ye ve felsefe öğretmeni Vural Aylan Gölcük Anadolu İHL`ye atandı.

YENİ AÇILAN OKULLAR
Ali Rıza Şimşek, Deniz Cantürk, Dilek Baytan, Erol Uçan, Fatma Uğurdoğan, Filiz Karakale, Firdevs Kosanoğlu, Gülseda Yıldız, İsa Yılmaz, Muammer Dönmez, Nefise Şahin, Nuray Özman, Olcay Taşkın, Özlem Şenol, Rabia Tortop, Süleyman Olgun, Yusuf  Karabacak ve Zarife Yıldız. Bunun dışında,  yeni açılan Başiskele İHL`ye meslek dersleri öğretmeni Emine Ergin ve rehber  öğretmen Mustafa Okkabaş, Kartepe Anadolu SML`ye de matematik öğretmeni  Hayriye Bahar Yıldız  atandı.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık