4. Kocaeli Kitap Fuarı 13 Mayıs 2012 Etkinlikleri


SÖYLEŞİLER / KONFERANSLAR

Konuk: Özlem SÜYEV
Konu: ANNE “Onun Adı İyilik”
Yer: Salon-B
Saat: 11:00 – 12:00
Düzenleyen: BESAM

Konuk: Abdullah YILDIZ
Yer: Salon-B
Saat: 12:30 – 13:30
Düzenleyen: Araştırma Ve Kültür Vakfı

Konuk: Eray BECEREN
Yer: Salon-C
Saat: 12:00 – 13:00
Düzenleyen: Postiga Yayınları

Konuk: Barış MÜSTECAPLIOĞLU, Altay ÖKTEM, Doğu YÜCEL
Yer: Salon-A
Saat: 12:00 – 14:00
Düzenleyen: ÇYDD

Konuk: Tufan GÜNDÜZ
Yer: Salon-C
Saat: 13:00 – 14:00
Düzenleyen: Yeditepe Yayınevi

Konuk: Mustafa ARMAĞAN
Yer: Salon-A
Saat: 14:00 – 15:00
Düzenleyen: Timaş Yayınları

Konuk: Meryem Aybike SİNAN
Yer: Salon-B
Saat: 14:00 – 15:00
Düzenleyen: Nesil Yayınları

Konuk: Ezgin KILIÇ
Yer: Salon-C
Saat: 14:00 – 15:00
Düzenleyen: Bizim Kitaplar

Konuk: Arda ODABAŞI
Yer: Salon-C
Saat: 15:00 – 16:00
Düzenleyen: Kaynak Yayınları

Konuk: Günay ÖZKILINÇ
Yer: Salon-B
Saat: 15:00 – 16:00
Düzenleyen: Evrensel Basım Yayın

Konuk: İlber ORTAYLI
Yer: Salon-A
Saat: 15:00 – 16:00
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

Konuk: Abdülaziz BAYINDIR
Yer: Salon-A
Saat: 16:00 – 17:00
Düzenleyen: Süleymaniye Vakfı

Konuk: İrfan Gürkan ÇELEBİ
Yer: Salon-B
Saat: 16:00 – 17:00
Düzenleyen: My Kitap Yayıncılık

Konuk: Emre DEMİROK
Yer: Salon-C
Saat: 16:00 – 17:00
Düzenleyen: Asur Yayınları

Konuk: Adnan MUFTAREVİÇ
Yer: Salon-A
Saat: 17:00 – 18:00
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

Konuk: Rıfat OKYAY
Yer: Salon-B
Saat: 17:00 – 18:00
Düzenleyen: Yeni Asya Neşriyat

Konuk: Mustafa ÖZTÜRK
Yer: Salon-C
Saat: 17:00 – 18:00
Düzenleyen: Düşün Yayınları

Konuk: NECATİ MERT
Yer: Salon-C
Saat: 18:00 – 19:00
Düzenleyen: OKUR KİTAPLIĞI

Konuk: Mehmet Sabri KILIÇ, Erol KOCA, Mübeyyen SARNIÇ, Basri YILDIZ, Halim AKIN, Ensar EMİR
Yer: Salon-A
Saat: 18:00 – 20:00
Düzenleyen: Göl Kitap

Konuk: Mehmet DOĞAN, Murat GÜZEL, Sami GÜÇLÜ, Mustafa YAZGAN, Üzeyir İLBAK
Konu: “Beş Bir Yanıyla Necip Fazıl”
Yer: Salon-B
Saat: 18:00 – 20:00
Düzenleyen: MTTB

İMZA GÜNLERİ

İmza Programı
Konuk: Mehmet Güler
Düzenleyen: Arkadaş Edebiyat ve Düşün Dergisi
Saat: 11:00-19:00

İmza Programı
Konuk: Vural SAVAŞ
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 11:00-18:00

İmza Programı
Konuk: Nilgün DOĞAN
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 11:00-18:00

İmza Programı
Konuk: Özlem SÜYEV
Saat: 12:00 – 14:00
Düzenleyen: BESAM

İmza Programı
Konuk: Hatice Opak Bilgin
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 11:00-15:00

İmza Programı
Konuk: Mürsel GÜNDOĞDU
Düzenleyen: Nesil Yayınları
Saat: 13:00 – 18:00

İmza Programı
Konuk: Adem GÜNEŞ
Düzenleyen: Nesil Yayınları
Saat: 13:00 – 18:00

İmza Programı
Konuk: Enver DEMİRKAN
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 13:00-16:00

İmza Programı
Konuk: Ezgin KILIÇ
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 13:00-17:00

İmza Programı
Konuk: Prof. Tufan GÜNDÜZ
Yer: Yeditepe Yayınları
Saat: 14:00-15:00

İmza Programı
Konuk: Sinan YAGMUR
Düzenleyen: Profil Kitap
Saat: 14:00-16:00

İmza Programı
Konuk: Dr. Arda ODABAŞI
Düzenleyen: Kaynak Yayınları
Saat: 15:00-18:00

Konuk: Mustafa ARMAĞAN
Yer: Salon-A
Saat: 15:00 – 17:00
Düzenleyen: Timaş Yayınları

İmza Programı
Konuk: Günay ÖZKILINÇ
Düzenleyen: Evrensel Basım Yayın
Saat: 15:00-16:00

İmza Programı
Konuk: Barış Müstecaplıoğlu
Düzenleyen: İthaki Yayınları
Saat: 15:00-18:00

İmza Programı
Konuk: İlber ORTAYLI
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 16:00-17:00

İmza Programı
Konuk: Yusuf ÇOPUR
Düzenleyen: Kırmızı Kedi Yayınları
Saat: 16:00-18:00

İmza Programı
Konuk: Ahmet NESİN
Düzenleyen: Dönemeç Yayıncılık
Saat: Gün Boyu

İmza Programı
Konuk: Fazlı Kazar
Düzenleyen: My Kitap Yayıncılık
Saat: Gün Boyu

İmza Programı
Konuk: Yüksel Mert
Düzenleyen: My Kitap Yayıncılık
Saat: Gün Boyu

İmza Programı
Konuk: Ömer ALTINTOP
Düzenleyen: My Kitap Yayıncılık
Saat: Gün Boyu

İmza Programı
Konuk: İrfan Gürkan ÇELEBİ
Düzenleyen: My Kitap Yayıncılık
Saat: Gün Boyu

İmza Programı
Konuk: Adem EYÜBOĞLU
Düzenleyen: My Kitap Yayıncılık
Saat: Gün Boyu

İmza Programı
Konuk: H. Fuat BEŞİK
Düzenleyen: My Kitap Yayıncılık
Saat: Gün Boyu

İmza Programı
Konuk: Rıfat Okyay
Düzenleyen: Yeni Asya Neşriyat
Saat: 18:00-20:00

İmza Programı
Konuk: Necati MERT
Düzenleyen: Okur Kitaplığı
Saat: 19:00-20:00

İmza Programı
Konuk: Doç. Dr. Mustafa ÖZTÜRK
Düzenleyen: Düşün Yayınları
Saat: 19:00





Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık