4. Kocaeli Kitap Fuarı 19 Mayıs 2012 Etkinlikleri



SÖYLEŞİLER / KONFERANSLAR

Konuk: Zafer ACAR
Konu: Türk Şiiri Nereye Gidiyor?
Yer: Salon-B
Saat: 12:00 – 13:00
Düzenleyen: Okur Kitaplığı

Konuk: Bülent ŞENYÜREK
Yer: Salon-C
Saat: 12:00 – 13:00
Düzenleyen: Akis Yayınları

Konuk: Canan TAN
Yer: Salon-A
Saat: 13:00 – 14:00
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

Konuk: Sıdık AKBAYIR
Yer: Salon-B
Saat: 13:00 – 14:00
Düzenleyen: Asur Yayınları

Konuk: Ferit DELEN
Yer: Salon-C
Saat: 13:00 – 14:00
Düzenleyen: Akis Yayınları

Konuk: Ece TEMELKURAN
Yer: Salon-A
Saat: 14:00 – 15:00
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

Konuk: İlhami GÜLER
Yer: Salon-B
Saat: 14:00 – 15:00
Düzenleyen: Düşün Yayınları

Konuk: Hanri BENAZUS
Yer: Salon-C
Saat: 14:00 – 15:00
Düzenleyen: Bizim Kitaplar

Konuk: Mehmet ALTAN
Yer: Salon-A
Saat: 15:00 – 16:00
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Konuk: Vahdettin ENGİN
Yer: Salon-C
Saat: 15:00 – 16:00
Düzenleyen: Yeditepe Yayınevi

Konuk: Arkadaşlar
Yer: Salon-B
Saat: 15:00 – 16:00
Düzenleyen: Arkadaş Edebiyat Ve Düşün Dergisi

Konuk: Murat MENTEŞ
Yer: Salon-A
Saat: 16:00 – 17:00
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

Konuk: Serpil GÜVENÇ
Yer: Salon-C
Saat: 16:00 – 17:00
Düzenleyen: Evrensel Basım Yayın

Konuk: Eren ERDEM
Yer: Salon-C
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 16:00-17:00

Konuk: Barış DOSTER
Yer: Salon-C
Saat: 17:00 – 18:00
Düzenleyen: Bizim Kitaplar

Konuk: Mehmet Ali KAYA
Yer: Salon-B
Saat: 17:00 – 18:00
Düzenleyen: Yeni Asya Neşriyat

Konuk: Ali Erkan KAVAKLI
Yer: Salon-A
Saat: 17:00 – 18:00
Düzenleyen: Nesil Yayınları

Konuk: Yüksel EVSEN
Yer: Salon-B
Saat: 18:00 – 19:00
Düzenleyen: My Kitap Yayıncılık

Konuk: Cengiz BAYSOY
Yer: Salon-C
Saat: 18:00 – 19:00

İMZA GÜNLERİ

İmza Programı
Konuk: Mehmet Güler
Düzenleyen: Arkadaş Edebiyat ve Düşün Dergisi
Saat: 11:00-19:00

İmza Programı
Konuk: Vural SAVAŞ
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 11:00-18:00

İmza Programı
Konuk: Muzaffer İZGÜ
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 11:00-18:00

İmza Programı
Konuk: Mavisel YENER
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 11:00-18:00

İmza Programı
Konuk: Metin ÖZDAMAR
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 11:00-18:00

İmza Programı
Konuk: Sinan MEYDAN
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 13:00-17:00

İmza Programı
Konuk: Uğur DÜNDAR
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00-16:00

İmza Programı
Konuk: Okay TİRYAKİOĞLU
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 13:00-15:00

İmza Programı
Konuk: Ahmet Günbay YILDIZ
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 13:00-19:00

İmza Programı
Konuk: Sevgi TANRISEVER
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 13:00-17:00

İmza Programı
Konuk: Barış DOSTER
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 13:00-17:00

İmza Programı
Konuk: Hanri BENAZUS
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 13:00-17:00

İmza Programı
Konuk: Zafer ACAR
Saat: 13:00 – 15:00
Düzenleyen: Okur Kitaplığı

İmza Programı
Konuk: Nihan KAYA
Düzenleyen: Granada Yayınları
Saat: 13:30- 15:00

İmza Programı
Konuk: Ali Erkan KAVAKLI
Düzenleyen: Nesil Yayınları
Saat: 13:00 – 18:00

İmza Programı
Konuk: Vehbi VAKKASOĞLU
Düzenleyen: Nesil Yayınları
Saat: 13:00 – 18:00

İmza Programı
Konuk: Hayrünnisa ŞEN
Düzenleyen: Nesil Yayınları
Saat: 13:00 – 18:00

İmza Programı
Konuk: Leman Dergisi Ekibi ve Bayan Yanı Dergisi Ekibi
Düzenleyen: Leman Dergisi
Saat: 13:00-18:00

İmza Programı
Konuk: Tarik TUFAN, İbrahim TENEKECİ, Yasar İLİKSİZ
Düzenleyen: Profil Kitap
Saat: 14:00-16:00

İmza Programı
Konuk: Ertürk AKŞUN
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 14:00-17:00

İmza Programı
Konuk: M. Engin NOYAN
Düzenleyen: Profil Kitap
Saat: 14:00-16:00

İmza Programı
Konuk: Ateş İlyas BAŞSOY
Düzenleyen: Pegasus Yayınları
Saat: 14:00 – 16:00

İmza Programı
Konuk: Nihat Genç
Düzenleyen: Leman Dergisi
Saat: 14:00-16:00

İmza Programı
Konuk: Melda BEKCAN
Düzenleyen: Granada Yayınları
Saat: 15:30- 16:00

İmza Programı
Konuk: Prof. Dr. İlhami GÜLER
Düzenleyen: Düşün Yayınları
Saat: 15:30-16:00

İmza Programı
Konuk: Orhan KOLOĞLU
Düzenleyen: Kırmızı Kedi Yayınları
Saat: 14:00-16:00

İmza Programı
Konuk: Mehmet ALTAN
Düzenleyen: Timaş Yayınları
Saat: 15:00-17:00

İmza Programı
Konuk: Serpil GÜVENÇ
Düzenleyen: Evrensel Basım Yayın
Saat: 15:00-16:00

İmza Programı
Konuk: Prof. Vahdettin ENGİN
Düzenleyen: Yeditepe Yayınları
Saat: 16:00 – 18:00

İmza Programı
Konuk: Arif Arslan, Sevda Kıdeyş, Fatma Atıcı
Düzenleyen: Ferfir Yayınları
Saat: 16:00-18:00

İmza Programı
Konuk: Aslı TOHUMCU
Düzenleyen: Kırmızı Kedi Yayınları
Saat: 16:00-18:00

İmza Programı
Konuk: Nur YAZGAN
Düzenleyen: Kırmızı Kedi Yayınları
Saat: 16:00-18:00

İmza Programı
Konuk: Eren ERDEM
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 17:00-19:00

İmza Programı
Konuk: Mehmet Ali KAYA
Düzenleyen: Yeni Asya Neşriyat
Saat: 18:00-20:00

İmza Programı
Konuk: Fazlı Kazar
Düzenleyen: My Kitap Yayıncılık
Saat: Gün Boyu

İmza Programı
Konuk: Yüksel Mert
Düzenleyen: My Kitap Yayıncılık
Saat: Gün Boyu

İmza Programı
Konuk: Ömer ALTINTOP
Düzenleyen: My Kitap Yayıncılık
Saat: Gün Boyu

İmza Programı
Konuk: İrfan Gürkan ÇELEBİ
Düzenleyen: My Kitap Yayıncılık
Saat: Gün Boyu

İmza Programı
Konuk: Yüksel EVSEN
Düzenleyen: My Kitap Yayıncılık
Saat: Gün Boyu

İmza Programı
Konuk: H. Fuat BEŞİK
Düzenleyen: My Kitap Yayıncılık
Saat: Gün Boyu

İmza Programı
Konuk: Ahmet NESİN
Düzenleyen: Dönemeç Yayıncılık
Saat: Gün Boyu





Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık