4 Mevsim Kocaeli Fotoğraf Yarışması’nda ödüller sahiplerini buluyor


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 8.’sini düzenlediği 4 Mevsim Kocaeli Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreni ve sergi açılışı 7 Aralık 2012 Cuma günü saat:18: 00’da NCITY Alışveriş Merkezi’nde yapılacak. Törene Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da katılacak.

14 farklı ilden 1819 eserin katıldığı yarışmada dereceye girenler etkinlikte ödüllerini alacak.

Her sene daha fazla katılımcı ile ilginin arttığı yarışmada Sakarya’dan İsa Cıda, ‘Köprüden Geçenler’ isimli eseriyle birincilik ödülünü elde etmişti. İstanbul’dan Devrim Özgün Ünlü, ‘İsimsiz’ kodlu fotoğrafıyla ikinci olmaya hak kazandığı yarışmada üçüncülük ödülü ise Kocaeli’den ‘Yürüyüş’ isimli fotoğrafıyla Hasan Zer’e verilmişti.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ve fotoğraf tutkunlarından ilgi gören 4 Mevsim Kocaeli Fotoğraf Yarışması’nda Büyükşehir Belediyesi Özel Ödülü, ‘Okul Bahçesi’ isimli eseriyle Kocaeli’den Arzu İbranoğlu’nun oldu. Jüri Özel Ödülü’nü ise Kocaeli’den ‘Bisikletçiler’ isimli fotoğrafıyla Erkan Üskan aldı. Mansiyon ödülleri ise ‘Karda’ isimli fotoğrafıyla Kocaeli’den Murat İbranoğlu, ‘Kocaeli 7’ isimli eseriyle Kocaeli’den İlyas Akbulut ve ‘Soğuk’ isimli fotoğrafıyla Sare Kural’ın oldu.

TARİH: 7 ARALIK 2012
SAAT: 18:00
YER: NCITY Alışveriş Merkezi

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık