5. Kocaeli Kitap Fuarı 11 MAYIS 2013 CUMARTESİ


2013-5-kitap-fuari-kocaeli

11 MAYIS 2013 CUMARTESİ
KONFERANS / SÖYLEŞİ / PANEL / SUNUM

Konu: Mahmud Yesari’ye Yolculuk
Konuk: Aysel Karaca – Erdal Kuzucan- Gülayşen Erayda – Şaheser Yılmaz
Düzenleyen: Nükhet Eren Yazarlık Atölyesi
Saat: 11: 00 – 12: 00
Yer: Salon C

Konu: Charles Dickens ve Kasvetli Ev Romanı
Konuk: Ayşegül Ayman – Esen Balkan Soner – Nuran Babaoğlu
Düzenleyen: Nükhet Eren Yazarlık Atölyesi
Saat: 12: 00 – 12: 45
Yer: Salon C

Konu: Bir Sır Olarak Edebiyat
Konuk: Ahmet Ümit
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 14: 00 – 14: 45
Yer: Salon A

Konu: Kendi Everestinize Tırmanın
Konuk: Nasuh Mahruki
Düzenleyen: Değirmendere Fotoğraf Derneği
Saat: 15: 00 – 15: 45
Yer: Salon A

Konu: Irak Türkmen Edebiyatı
Konuk: Suphi Saatçi
Düzenleyen: Kerkük Vakfı
Saat: 13: 00 – 13: 45
Yer: Salon C

Konu: Hikayemizin Genç Kuşağı ve Hikaye Eleştirisi
Düzenleyen: Kocaeli Kültür Kolektif Derneği
Saat: 13: 00 -13: 45
Yer: Salon B

Konu: Osmanlıda Harem ve Padişah Anaları
Konuk: Nermin Taylan
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 15: 00 – 15: 45
Yer: Salon C

Konu: Bediüzzaman Said Nursi ve Kuran Mücadelesi
Konuk: İsmail Mutlu
Düzenleyen: Mutlu Yayıncılık
Saat: 14: 00 – 14: 45
Yer: Salon C

Konu: Avrupa’da Ayrımcılık Sorunu: Nefret, İslamafobi ve Irkçılık
Konuk: Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, Doç. Dr. Nuri Tınaz – Dr. Lütfü Özşahin – Veysel Başar
Moderatör: Mustafa Demiral
Düzenleyen: Uluslarası Hak İhlalleri İzleme Merkezi ( UHİM )
Saat: 14: 00 – 14: 45
Yer: Salon B

Konu: Yüz yıl önce yüzyıl sonra İstanbul
Konuk: Nadir Ede
Düzenleyen: Değirmendere Fotoğraf Derneği
Saat: 17: 00 – 17: 45
Yer: Salon B

Konu: Edebiyatın Düşündürdükleri
Konuk: Memduh Cumhur
Düzenleyen: H Yayınları
Saat: 17: 00 – 17: 45
Yer: Salon C

Konu: Astrolojinin Hayatımızdaki Önemi
Konuk: Nuray Sayarı
Düzenleyen: Destek yayınları
Saat: 16: 00 – 16: 45
Yer: Salon B

Konu: Bir İnsan Gereksinimi Olarak Şiir
Konuk: Selahattin Uyuşan – Suat Özdemir – Şener Aksu
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 16: 00 – 16: 45
Yer: Salon C

Konu: Kırım Anıları
Konuk: Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş
Düzenleyen: Postiga yayınları
Saat: 15: 00 – 15: 45
Yer: Salon B

Konu: M.Birand’ı Anma Programı
Konuk: Can Dündar
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 16: 00 – 17: 20
Yer: Salon A

Konu: Ailede Öfke Kontrolü
Konuk: Mehtap Kayaoğlu
Düzenleyen: Nesil Yayın Grubu
Saat: 18: 00 – 18: 45
Yer: Salon B

Konu: Ömür Boyu Aşk
Konuk: Cemil Tokpınar
Düzenleyen: Nesil Yayın Grubu
Saat: 18: 00- 18: 45
Yer: Salon A

Konu : Çocuk Zeka Gelişiminde Oyun Yönteminin Faydaları
Konuk : Volkan Tekdemir
Düzenleyen: Akıl Oyunları Akademisi
Saat : 18:00 – 19:00
Yer : Salon C

Konu: Söyleşi
Konuk: Sunay Akın
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 19: 00 – 19: 45
Yer: Salon A

İMZA ETKİNLİKLERİ

Konuk: Tayfun Şahin
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 12: 00 – 18: 00
Yer: Doğu Kitabevi

Konuk: Ahmet Ümit
Düzenleyen: Alfa yayınları
Saat: 13: 00-14: 00
Yer: Alfa Yayınları Standı

Konuk: Ayhan Bozkurt
Düzenleyen: Alfa yayınları
Saat: 13: 00-14: 00
Yer: Alfa Yayınları Standı

Konuk: Mustafa Işık
Düzenleyen: Yaz Yayınları
Saat: 12: 00 18: 00
Yer: Yaz Yayınları Standı

Konuk: Recep Uçan
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12: 00 18: 00
Yer: Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Arif Soysal
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12: 00 18: 00
Yer: Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Alptekin Cevherli
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12: 00 18: 00
Yer: Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Ali kemal Senan
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12: 00 18: 00
Yer: Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Onur Şimşek
Düzenleyen: Şimşek Yayınevi
Saat: 12: 00 18: 00
Yer: Şimşek Yayınları Standı

Konuk: Vural Savaş
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00 – 18:00
Yer: Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Bilal Şimşir
Düzenleyen : Bilgi Yayınevi
Saat : 13:00 – 18:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Kemal Beyatlı
Düzenleyen: Kerkük Vakfı
Saat: 13: 00 – 16: 00
Yer: Kerkük Vakfı Standı

Konuk: D. Ali Gültekin
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 12: 00 – 17: 00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

Konuk: Nermin Taylan
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 12: 00 – 17: 00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

Konuk: Semih Bulgur
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 12: 00 – 17: 00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

Konuk: Ünal Kar
Düzenleyen: Göl Kitap
Saat: 13: 00 – 18: 00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk: Basri Yıldız
Düzenleyen: Göl Kitap
Saat: 13: 00 – 18: 00
Yer: Göl Kitap Standı

Konuk: Eren Erdem
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 15: 00 – 18: 00
Yer: Doğu Kitabevi

Konuk: Memduh Cumhur
Düzenleyen: H Yayınları
Saat: 16: 00 – 17: 00
Yer: H yayınları standı

Konuk: Nuray Sayarı
Düzenleyen: Destek yayınları
Saat: 17: 00 – 18: 00
Yer: Destek yayınları standı

Konuk: Nasuh Mahruki
Düzenleyen: Değirmendere Fotoğraf Derneği
Saat: 16: 00 – 17: 00
Yer: Değirmendere Fotoğraf Derneği Standı

Konuk: Nadir Ede
Düzenleyen: Değirmendere Fotoğraf Derneği
Saat: 18: 00 – 19: 00
Yer: Değirmendere Fotoğraf Derneği Standı

Konuk: Suphi Saatçi
Düzenleyen: Kerkük Vakfı
Saat: 15: 00 – 18: 00
Yer: Kerkük Vakfı Standı

Konuk: Nuran Güral
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 15: 00 – 16: 00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

Konuk: Berge Nihal
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 15: 00 – 16: 00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

Konuk: A. Arda Yastıoğlu
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 15: 00 – 16: 00
Yer: Aydili Sanat Yayınları Standı

Konuk: İbrahim Refik
Düzenleyen: Albatros Yayıncılık
Saat: 14: 00 – 18: 00
Yer: Albatros Yayıncılık

Konuk: Nermin Taylan
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 12: 00 – 17: 00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

Konuk: Semih Bulgur
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 12: 00 – 17: 00
Yer: Bizim Kitaplar Standı

Konu: Dinozor iskeleti çalışması
Düzenleyen: Tubitak
Saat: 11: 00 – 21: 00
Yer: Tubitak Standı

Konuk: Mehmet Güler
Düzenleyen: Arkadaş Kitap
Saat: 10: 00- 20: 00
Yer: Arkadaş Kitap Standı

Konuk: Nevzat Yalçıntaş
Düzenleyen: Positga yayınları
Saat: 16: 00 -17: 00
Yer: Positga Yayınları Standı

Konuk: Toprak Işık
Düzenleyen: Tudem Yayın Grubu
Saat: 11: 00 – 19: 00
Yer: Tudem Yayın Grubu Standı

Konuk: Güneri İçoğlu
Düzenleyen: Leman Dergisi
Saat: 12: 00 – 19: 00
Yer: Leman Dergisi Standı

Konuk: İbrahim Özbadak
Düzenleyen: Yeni Asya Neşriyat
Saat: 12: 00 – 19: 00
Yer: Yeni Asya Neşriyat

Konuk: Hayrettin Ekmen
Düzenleyen: Yeni Asya Neşriyat
Saat: 12: 00 – 19: 00
Yer: Yeni Asya Neşriyat

Konuk: Ünal Akbulut
Düzenleyen: Değirmen yayınları
Saat: 13: 00 – 14: 00
Yer: Değirmen Yayınları Standı

Konuk: Veysel parlak
Düzenleyen: Değirmen yayınları
Saat: 16: 00 – 17: 00
Yer: Değirmen Yayınları Standı

Konuk: İsmail Mutlu
Düzenleyen: Mutlu yayıncılık
Saat: 15: 00 – 17: 00
Yer: Mutlu Yayıncılık Standı

Konuk: Ahmed Günbay Yıldız
Düzenleyen: TİMAŞ
Saat: 14: 00 – 18: 00
Yer: TİMAŞ Standı

Konuk: Aslan Sağlam
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat: 14: 00 – 19: 00
Yer: Puslu Yayıncılık Standı

Konuk: H. G. Karabastık
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat: 14: 00 – 19: 00
Yer: Puslu Yayıncılık Standı

Konuk: Mehmet Ünver
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat: 14: 00 – 16: 00
Yer: Puslu Yayıncılık Standı

Konuk: Mine Engin Tekay
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat: 14: 00 – 19: 00
Yer: Puslu Yayıncılık Standı

Konuk: Hürriyet Tunalı
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat: 14: 00 – 19: 00
Yer: Puslu Yayıncılık Standı

Konuk: Tayfun Şahin
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 13: 00 – 18: 00
Yer: Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Meltem Kanoğlu
Düzenleyen: Ekinoks Yayınevi
Saat: 11: 00 – 17: 00
Yer: Ekinoks Yayınevi Standı

Konuk: Mehtap Kayaoğlu
Düzenleyen: Nesil Yayın Grubu
Saat: 17: 00 – 18: 00
Yer: Nesil Yayın Grubu Standı

Konuk: Cemil Tokpınar
Düzenleyen: Nesil Yayın Grubu
Saat: 17.00 – 18: 00
Yer: Nesil Yayın Grubu Standı

Konuk: Canan Tan
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 12: 00 – 18: 00
Yer: İmza Salonu

Konuk: Ahmet Kahveci
Düzenleyen: Turna Yayınları
Saat: 11: 00 – 20: 00
Yer: Turna Yayınları Standı

Konuk: Can Dündar
Düzenleyen: Can Yayınları
Saat: 18: 00 – 19: 00
Yer: Can Yayınları Standı

Konuk: Sunay Akın
Düzenleyen: İş Bankası Yayınları
Saat: 18: 00 – 19: 00
Yer: İş Bankası Yayınları Standı





Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık