5. Kocaeli Kitap Fuarı 12 MAYIS 2013 PAZAR


kiTap-fuari2

12 MAYIS 2013 PAZAR
KONFERANS / SÖYLEŞİ / PANEL / SUNUM

Konu: Söyleşi
Konuk: Canan Tan
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat : 12:00 – 12:45
Yer: Salon A

Konu : Arap Baharı Aldatmacası
Konuk : Alper Birdal
Düzenleyen: Yazılama Yayınevi
Saat : 11:00-12:00
Yer : Salon B

Konu : Romanımızın Genç Kuşağı ve Roman Eleştirisi
Düzenleyen: Kocaeli Kültür Kolektif Derneği
Saat : 12:00 – 12:45
Yer : Salon B

Konu : Şiirimiz ve 21.Yüzyıl
Konuk : Selim Tunçbilek
Düzenleyen: Şiir Vakti Dergisi
Saat : 12:00 – 12:45
Yer : Salon C

Konu : Hayallerin Yönetimi Ve Yazım Sanatına Etkisi
Konuk : Ali Kemal Senan
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat : 11:00 – 11:45
Yer : Salon A

Konu : Söyleşi
Konuk : İbrahim Tenekeci – Tarık Tufan – Selahattin Yusuf
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat : 13:00 – 13:45
Yer : Salon A

Konu : Söyleşi
Konuk : Ayşe Kulin
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat : 14:00 – 14:45
Yer : Salon A

Konu : Söyleşi
Konuk : Ece Temelkuran
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat : 15:00 – 15:45
Yer : Salon A

Konu : Kuran-ı Kerim’i Anlamanın Zorunluluğu
Konuk : Prof. Dr. Abdülaziz Bayındır
Düzenleyen: Süleymaniye Vakfı
Saat : 16:00 – 16:45
Yer : Salon A

Konu : Yuvayı Dişi Kuş Yapar
Konuk : Sevda Türküsev
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat : 13:00 – 13:45
Yer : Salon B

Konu : Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı
Konuk : Ali Erkan Kavaklı
Düzenleyen: Nesil Yayın Grubu
Saat : 14:00 – 14:45
Yer : Salon B

Konu : Savaş ve Barış Politikaları
Konuk : İsmail Hardal – Ahmet Çakmak – Hüseyin Hizmetçi
Düzenleyen: Sorun Yayınları Kolektifi
Saat : 15:00 – 15:45
Yer : Salon B

Konu : Edebiyat Aşk ve Bilgelik
Konuk : Sadık Yalsızuçanlar
Düzenleyen: H Yayınları
Saat : 15:00 – 15:45
Yer : Salon C

Konu : Terapi Odamda Kesişen Öykülerimiz
Konuk : Ayşegül Kalem Ertal
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat : 14:00 – 14:45
Yer : Salon C

Konu : 19 Mayıs 1919’dan 19 Mayıs 2013’e Türkiye Ve Büyük Ortadoğu Projesi
Konuk : Erkin Gürbüz – Sema Olkun Kopal
Düzenleyen: Derleniş Yayınları
Saat : 16:00 – 16:45
Yer : Salon B

Konu : Sahne Denemesi “Toprağın Titreyen Yüzü”
Konuk : Sahne Denemesi
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat : 17:00 – 17:45
Yer : Salon C

Konu : Kocaeli üniversitesi Şiir Okulunun Tarihçesi
Konuk : İhsan Topçu
Düzenleyen : Değirmendere Fotoğraf Sanatı Derneği
Saat : 13:00 – 13:45
Yer : Salon C

Konu : Irak Türkmen Edebiyatı
Konuk : Kemal Beyatlı
Düzenleyen: Kerkük Vakfı
Saat : 16:00-16:45
Yer : Salon C

Konu : Aydınların Dilinden Harf ve Dil Devrimi
Konuk : Ercan Köksal – Mustafa Şen
Düzenleyen: İlmek Yayınları
Saat : 17:00 – 17:45
Yer : Salon B

Konu : Söyleşi
Konuk : Kahraman Tazeoğlu
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat : 18:00-19:00
Yer : Salon A

Konu : Devrimci İslam
Konuk : Eren Erdem
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat : 18:00 – 18:45
Yer : Salon B

Konu : Tayfun Gönül’ün Ardından
Konuk : Prof. Dr. Gediz Akdeniz
Düzenleyen: Kaos Yayınları
Saat : 18:00- 18:45
Yer : Salon C

Konu : Bir Şiirdir Yaşamak
Konuk : Necdet Kabak
Düzenleyen: Ekinoks Yayınevi
Saat : 19:00 – 19:45
Yer : Salon B

Konu: Şiirin Hüviyeti
Konuk: Süleyman Pekin
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği
Saat : 11:00 – 11:45
Yer : Salon C

İMZA ETKİNLİKLERİ

Konuk: Savaş Akın
Düzenleyen : Postiga Yayınları
Saat : 12:00 – 14:00
Yer : Postiga Yayınları Standı

Konuk: Lokman Dağ
Düzenleyen : Postiga Yayınları
Saat : 12:00 – 14:00
Yer : Postiga Yayınları Standı

Konuk: Bilal Şimşir
Düzenleyen : Bilgi Yayınevi
Saat : 13:00 – 18:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk : Eren Erdem
Düzenleyen:Doğu Kitabevi
Saat : 17:00 – 18:00
Yer : Doğu Kitabevi Standı

Konuk : Sevda Türküsev
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat : 14:00 – 15:00
Yer : Akis Kitap Standı

Konuk : Mustafa Kasadar
Düzenleyen: Ravza Yayınları
Saat : 14:00 – 15:00
Yer : Ravza yayınları Standı

Konuk : Hüsamettin Ertem
Düzenleyen: Ravza Yayınları
Saat : 14:00 – 15:00
Yer : Ravza yayınları Standı

Konuk : Ece Temelkuran
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat : 16:00 – 18:00
Yer : İmza Salonu

Konuk : Şah Yazıcı
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat : 14:00 – 16:00
Yer : Postiga Yayınları Standı

Konuk : Tayfun Şahin
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat : 12:00 – 18:00
Yer : Doğu Kitabevi Standı

Konuk : Sadık Yalsızuçanlar
Düzenleyen: H Yayınları
Saat : 16:00 – 17:00
Yer : H Yayınları Standı

Konuk: Prof. Dr. Abdülaziz Bayındır
Düzenleyen : Süleymaniye Vakfı
Saat : 17:00 – 18:00
Yer : İzlenim Sanat Yayınevi

Konuk: İsmail Hardal
Düzenleyen : Sorun Yayınları Kolektifi
Saat : 16:00 – 17:00
Yer : Sorun Yayınları Kolektifi

Konuk: Ahmet Çakmak
Düzenleyen : Sorun Yayınları Kolektifi
Saat : 16:00 – 17:00
Yer : Sorun Yayınları Kolektifi

Konuk: Hüseyin Hizmetçi
Düzenleyen : Sorun Yayınları Kolektifi
Saat : 16:00 – 17:00
Yer : Sorun Yayınları Kolektifi

Konuk : Macit Çakırusta
Düzenleyen: Lazika Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer : Lazika Yayınları Standı

Konuk : Ayşe Kulin
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 15:00-16:00
Yer : İmza Salonu

Konuk : Işık Öğütçü
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 13:00-14:00
Yer : Alfa Yayınları Standı

Konuk : Harun Kırkıl
Düzenleyen: Erkam Yayınları
Saat: 14:00 – 15:00
Yer : Erkam Yayınları Standı

Konuk : M. Akif Karayel
Düzenleyen: Erkam Yayınları
Saat: 14:00 – 15:00
Yer : Erkam Yayınları Standı

Konuk : Faruk Kanger
Düzenleyen: Erkam Yayınları
Saat: 14:00 – 15:00
Yer : Erkam Yayınları Standı

Konuk : Hakan Yılmaz Çebi
Düzenleyen: Ferfir Yayınları
Saat: 14:00 – 18:00
Yer : Ferfir Yayınları Standı

Konuk : Arif Arslan
Düzenleyen: Ferfir Yayınları
Saat: 14:00 – 18:00
Yer : Ferfir Yayınları Standı

Konuk : Mauro Mevlud Martino
Düzenleyen: Ferfir Yayınları
Saat: 14:00 – 18:00
Yer : Ferfir Yayınları Standı

Konuk : Vural Savaş
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk: Tanju Cılızoğlu
Düzenleyen : Bilgi Yayınevi
Saat : 13:00 – 18:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk : Kemal Beyatlı
Düzenleyen: Kerkük Vakfı
Saat: 13:00 – 16:00
Yer : Kerkük Vakfı Standı

Konuk : Suphi Saatçi
Düzenleyen: Kerkük Vakfı
Saat: 15:00 – 18:00
Yer : Kerkük Vakfı Standı

Konuk : Ramazan Kayan
Düzenleyen: Çıra Yayınları
Saat: 16:00 – 18:00
Yer : Çıra Yayınları Standı

Konuk : Ayşegül Kalem Ertal
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Bizim Kitaplar Standı

27.Konuk : Pekcan Türkeş
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 12:00 – 18:00
Yer : Bizim Kitaplar Standı

Konuk : Mübeyyen Sarnıç
Düzenleyen: Göl Kitap
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Göl Kitap Standı

Konuk : Eylem Karbulut
Düzenleyen: Göl Kitap
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Göl Kitap Standı

Konuk : H.Metin Çavdar
Düzenleyen: Göl Kitap
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Göl Kitap Standı

Konuk : K.Nurettin Gürses
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 15:00 – 16:00
Yer : Aydili Sanat Yayınları Standı

Konuk : Z.Gönül Balkır
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 15:00 – 16:00
Yer : Aydili Sanat Yayınları Standı

Konuk : Melek Durukan
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 15:00 – 16:00
Yer : Aydili Sanat Yayınları Standı

Konuk : İbrahim Refik
Düzenleyen: İzlenim Sanat Yayınevi
Saat: 14:00 – 18:00
Yer : İzlenim Sanat Yayınevi Standı

Konuk : Mauro Mevlud Martino
Düzenleyen: Ferfir Yayınları
Saat: 14:00 – 18:00
Yer : Ferfir Yayınları Standı

Konu: Dinozor Kafatası Çalışması
Düzenleyen: Tubitak
Saat: 11:00 – 21:00
Yer : Tubitak Standı

Konuk: Mehmet Güler
Düzenleyen: Arkadaş Kitap
Saat: 10:00- 20:00
Yer : Arkadaş Kitap Standı

Konuk: İhsan Topçu
Düzenleyen: Değirmedere Fotoğraf Sanatı Derneği
Saat: 14:00 – 16:00
Yer : Değirmedere Fotoğraf Sanatı Derneği Standı

Konuk: Güldem Şahan
Düzenleyen: Tudem Yayın Grubu
Saat: 11:00 – 19:00
Yer : Tudem Yayın Grubu Standı

Konuk: Güneri İçoğlu
Düzenleyen: Leman Dergisi
Saat: 12:00 – 19:00
Yer : Leman Dergisi Standı

Konuk: Güneri İçoğlu
Düzenleyen: Leman Dergisi
Saat: 12:00 – 19:00
Yer : Leman Dergisi Standı

Konuk: Nevin Alan
Düzenleyen: Yeni Asya Neşriyat
Saat: 12:00 – 19:00
Yer : Yeni Asya Neşriyat

Konuk: Abdurrahman Adıyan
Düzenleyen: Stigma Yayınları
Saat: 13:00 – 17:00
Yer : Stigma Yayınları Standı

Konuk: Ercan Köksal
Düzenleyen: İlmek Yayınları
Saat: 19:00 – 20:00
Yer : İlmek yayınları Standı

Konuk: Mustafa Şen
Düzenleyen: İlmek Yayınları
Saat: 19:00 – 20:00
Yer : İlmek yayınları Standı

Konuk: Ayşen inci
Düzenleyen: Kerasus Kitap
Saat: 14:00 1 7:00
Yer : Kersus Kitap Standı

Konuk: Onur Erdiren
Düzenleyen: Kerasus Kitap
Saat: 14:00-17:00
Yer : Kersus Kitap Standı

Konuk: Argün Albayrak
Düzenleyen: Kerasus Kitap
Saat: 14:00 – 17:00
Yer : Kersus Kitap Standı

Konuk: Harun Atak
Düzenleyen: Varlık yayınları
Saat: 14:00 – 18:00
Yer : Varlık Yayınları Standı

Konuk: Ahmet Gözüpek
Düzenleyen: Değirmen yayınları
Saat: 14:00 – 15:00
Yer : Değirmen Yayınları Standı

Konuk: Betül Saray
Düzenleyen: Değirmen yayınları
Saat: 14:00 – 15:00
Yer : Değirmen Yayınları Standı

Konuk: Selami Yalçın
Düzenleyen: İnkılab Yayınları
Saat: 15:00 – 17:00
Yer : İnkılab Yayınları Standı

Konuk: Ahmed Günbay Yıldız
Düzenleyen: TİMAŞ
Saat: 14:00 – 18:00
Yer : TİMAŞ Standı

Konuk: Salih Suruç
Düzenleyen: TİMAŞ
Saat: 14:00 – 16.00
Yer : TİMAŞ Standı

Konuk: Erdoğan Mert
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat: 14:00 – 16:00
Yer : Puslu Yayıncılık Standı

Konuk: Emin Karaca
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat: 16:00 – 18:00
Yer : Puslu Yayıncılık Standı

Konuk: Berrak Budunç
Düzenleyen: Puslu Yayıncılık
Saat: 14:30 – 19:00
Yer : Puslu Yayıncılık Standı

Konuk: Eren Erdem
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 17:00 – 19:30
Yer : Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Sinan Meydan
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 14:00 – 17:00
Yer : Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Tayfun Şahin
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Doğu Kitabevi Standı

Konuk : Necdet Kabak
Düzenleyen: Ekinoks Yayınevi
Saat : 18:00 – 19:00
Yer : Ekinoks Yayınevi Standı

Konuk : Adem Özbay
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat : 11:00 – 20:00
Yer : Akis Kitap Standı

Konuk : Ali Erkan Kavaklı
Düzenleyen: Nesil Yayın Grubu
Saat : 15:00 – 16:00
Yer : Nesil Yayın Grubu standı

Konuk : İhsan Atasoy
Düzenleyen: Nesil Yayın Grubu
Saat : 13:00 – 18:00
Yer : Nesil Yayın Grubu standı

Konuk : Hayrunisa Şen
Düzenleyen: Nesil Yayın Grubu
Saat : 13:00 – 18:00
Yer : Nesil Yayın Grubu standı

Konuk: Ahmet Kahveci
Düzenleyen: Turna Yayınları
Saat: 11:00 – 20:00
Yer : Turna Yayınları Standı

Konuk: Kemal Çakır
Düzenleyen: Turna Yayınları
Saat: 13:00 – 15:00
Yer : Turna Yayınları Standı

Konu : Söyleşi
Konuk : Kahraman Tazeoğlu
Düzenleyen: Destek yayınları
Saat : 18:00-19:00
Yer : Destek yayınları standı

Konuk: Selim Tunçbilek
Düzenleyen: Şiir Vakti Dergisi
Saat: 13:00 – 15:00
Yer : Şiir Vakti Dergisi Standı

Konuk: Mustafa Işık
Düzenleyen: Yaz Yayınları
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Yaz Yayınları Standı

Konuk: Recep Uçan
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Arif Soysal
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Alptekin Cevherli
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Ali kemal Senan
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Onur Şimşek
Düzenleyen: Şimşek Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Şimşek Yayınları Standı

Konuk: Cuma Karataş
Düzenleyen: Şimşek Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Şimşek Yayınları Standı

Konuk: İbrahim Tenekeci
Düzenleyen: Profil Kitap
Saat: 14:00 – 16:00
Yer : Profil Kitap Standı

Konuk: Tarık Tufan
Düzenleyen: Profil Kitap
Saat: 14:00 – 16:00
Yer : Profil Kitap Standı

Konuk: Selahattin Yusuf
Düzenleyen: Profil Kitap
Saat: 14:00 – 16:00
Yer : Profil Kitap Standı

Konuk: Canan Tan
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 12:00 -18:00
Yer : imza Salonu





Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık