5. Kocaeli Kitap Fuarı 17 MAYIS 2013 CUMA


kitapfuari-3

17 MAYIS 2013 CUMA
KONFERANS / SÖYLEŞİ / PANEL / SUNUM

Konu : Geri Dönüşüm
Konuk : Nermin Tol – Gökçen Gönülay
Düzenleyen: TEMA
Saat : 12:00 -12:45
Yer : Salon C

Konu : Çocuk Edebiyatı Üzerine
Konuk : Oya Adalı
Düzenleyen : Papatya Yayıncılık
Saat : 13:00 – 13:45
Yer : Salon C

Konu : Ödüllü Sudoku Yarışması
Düzenleyen:Zinde Yayınevi
Saat : 13:00 – 13.45
Yer : Salon B

Konu : Neden Osmanlıca
Konuk : Metin Uçar
Düzenleyen : Hayrat Neşriyat
Saat : 14:00 – 14:45
Yer : Salon B

Konu: Türkiye’de Dünden Bugüne Polisiye Roman Gelişimi
Konuk: Bilal Sami Gökdemir
Düzenleyen: Nefes Yayınları
Saat : 14:00 – 14:45
Yer : Salon C

Konu: LYS’ye Hazırlıkta Kalan Süreyi Doğru Değerlendirme
Konuk : Hakan Baykal
Düzenleyen : Güvender Yayaınları
Saat : 14:00 – 14:45
Yer : Salon B

Konu : Sinemam ve Ben
Konuk : Türkan Şoray
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat : 14:00 – 14:45
Yer : Salon A

Konu : Ücra Buluşmaları: Çocuk ve İnsan Hakları
Konuk : Hilal Durdaşoğlu
Düzenleyen: Liman Yayıncılık
Saat : 15:00 – 15:45
Yer : Salon B

Konu : İslamda Sosyal Değişim
Konuk : İhsan Eliaçık
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat : 15:00 – 15:45
Yer : Salon C

Konu: Kutlu Doğum
Konuk: Engin Noyan
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 15:00 – 15:45
Yer: Salon A

Konu : Barış
Konuk : Fehim Işık
Düzenleyen : Evrensel Basım Yayın
Saat : 16:00 – 16:45
Yer : Salon C

Konu : Kriz ve Akdeniz Havzasında Devrimci Kabarış
Konuk : Foti Benlisoy
Düzenleyen : Agora Yayınevi
Saat : 17:00 – 17:45
Yer : Salon C

Konu: Söyleşi
Konuk : Taci Kalkavan, Argostroloji, Nafer Ermiş
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat : 16:00 – 17:30
Yer : Salon A

Konu : Kocaeli ve Milli Mücadele
Konuk : Ergün Hiçyılmaz
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat : 16:00 – 16:45
Yer : Salon B

Konu : Yükselen Ruh: İstiklal Marşı Ve Anayasa
Konuk : Belgesel Gösterimi
Düzenleyen : TİYO yayınları
Saat : 17:00 – 19:00
Yer : Salon B

Konu : Müflis Proje
Konuk : Kazım Güleçyüz
Düzenleyen: Yeni Asya Neşriyat
Saat : 18:00 – 18:45
Yer : Salon C

Konu : Vesayetten Demokrasiye
Konuk : Hüseyin Gülerce
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat : 18:00 – 18:45
Yer : Salon A

Konu : Matematik Elimizde
Konuk : İbrahim Aydemir
Düzenleyen: Zambak Yayıncılık
Saat : 19:00 – 19:45
Yer : Salon B

Konu : Toplumcu Seçenek
Konuk : Birand Berberoğlu
Düzenleyen: Yazılama Yayınevi
Saat : 19:30-20:30
Yer : Salon C

İMZA ETKİNLİKLERİ

Konuk: Ali Okur
Düzenleyen: Stigma Yayınları
Saat: 11:00 – 17:00
Yer : Stigma Yayınları Standı

Konuk: Yüksel Yazıcı
Düzenleyen: Enki Yayınları
Saat: 12:00 – 18:00
Yer : Enki Yayınları Standı

Konuk: Arif Tuncer Avcı
Düzenleyen: Yaz Yayınları
Saat: 12:00 – 18:00
Yer : Yaz Yayınları Standı

Konuk: İsmail Öztürk
Düzenleyen: Enki Yayınları
Saat: 12:00 – 18:00
Yer : Enki Yayınları

Konuk: Yüksel Yazıcı
Düzenleyen: Enki Yayınları
Saat: 12:00 – 18:00
Yer : Enki Yayınları

Konuk: Ali kemal Senan
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Onur Şimşek
Düzenleyen: Şimşek Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Şimşek Yayınları Standı

Konuk: Cuma Karataş
Düzenleyen: Şimşek Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Şimşek Yayınları Standı

Konuk: Mustafa Işık
Düzenleyen: Şimşek Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Şimşek Yayınları Standı

Konuk : Metin Uçar
Düzenleyen : Hayrat Neşriyat
Saat : 15:00 – 16:00
Yer : Hayrat Neşriyat Standı

Konuk : Cengiz Bayraktar
Düzenleyen : Kerkuk Vakfı
Saat : 15:00 – 18:00
Yer : Kerkük Vakfı Standı

Konuk : Fehmi Işık
Düzenleyen : Evrensel Basım Yayın
Saat : 17:00 – 18:00
Yer : Evrensel Basım Yayın Standı

Konuk : Vural Savaş
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk : Muzaffer İzgü
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk : Nurgül Ateş
Düzenleyen: Çizmeli Kedi Yayınevi
Saat: 11:00 – 15:00
Yer : Çizmeli Kedi Yayınevi Standı

Konuk:Nurgül Ateş
Düzenleyen : Çizmeli Kedi yayınları
Saat : 11:00 – 15:00
Yer : Çizmeli Kedi yayınları standı

Konuk : Foti Benlisoy
Düzenleyen: Agora Yayınevi
Saat: 13:30 – 20:00
Yer : Agora Yayınevi Standı

Konuk : Vural Savaş
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk : Muzaffer İzgü
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk : Suphi Saatçi
Düzenleyen: Kerkük Vakfı
Saat: 15:00 – 18:00
Yer : Kerkük Vakfı Standı

Konuk : İsa Cebeci
Düzenleyen: Göl Kitap
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Göl Kitap Standı

Konuk : Mikail Şahin
Düzenleyen: Göl Kitap
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Göl Kitap Standı

Konuk : Anıl Küsen
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 14.00 – 15:00
Yer : Aydili Sanat Yayınları Standı

Konuk : Elzem Aksu
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 14.00 – 15:00
Yer : Aydili Sanat Yayınları Standı

Konuk : Suat Özdemir
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 14.00 – 15:00
Yer : Aydili Sanat Yayınları Standı

Konu: Okyanus Dünyası
Düzenleyen: Tubitak
Saat: 11:00 – 21:00
Yer : Tubitak Standı

Konuk : Oya Adalı
Düzenleyen: Papatya Yayıncılık
Saat: 15:00 – 18:00
Yer : Papatya Yayıncılık Standı

Konuk: Türkan Şoray
Düzenleyen: Doğan Kitap
Saat: 15:00 – 16:00
Yer : Doğan Kitap

Saat: 10:00- 20:00
Konuk: Mehmet Güler
Düzenleyen: Arkadaş Kitap
Yer : Arkadaş Kitap Standı

Konuk: Koray Avcı Çakman
Düzenleyen: Tudem Yayın Grubu
Saat: 11:00 – 19:00
Yer : Tudem Yayın Grubu Standı

Konuk: İhsan Eliaçık
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 17:00 – 19:30
Yer : Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Hüseyin Dayı
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 14:00 – 17:00
Yer : Akis Kitap Standı

Konuk: Fatoş Karakaya
Düzenleyen: Turna Yayınları
Saat: 13:00 – 15:00
Yer : Turna Yayınları Standı

Konuk: Bilal Sami Gökdemir
Düzenleyen: Nefes Yayınları
Saat: 15:00 – 17:00
Yer : Nefes Yayınları Standı

Konuk: Engin Noyan
Düzenleyen: Profil Yayınları
Saat: 16:00 – 17:00
Yer : Profil Yayınları Standı

Konuk: Nafer Ermiş
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat: 18:00 – 19:00
Yer : imza Salonu

Konuk: Hüseyin Gülerce
Düzenleyen: Zaman Kitap
Saat: 19:00 – 20:00
Yer : Zaman Kitap Standı

Konuk: Hilal Durdaşoğlu
Düzenleyen: Liman Yayıncılık
Saat: 15:00 – 17:00
Yer : Zaman Kitap Standı

Konuk: Ergün Hiçyılmaz
Düzenleyen: Sahaf Pera Orient
Saat: 17:00 – 18:00
Yer : Sahaf Pera Orient Standı

Konuk: Ergün Hiçyılmaz
Düzenleyen: Turkuaz Sahaf
Saat: 17:00 – 19:00
Yer : Turkuaz Sahaf Standı

Konuk : Ahmet Turgut
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 17:00-18:00
Yer : Alfa Yayınları Standı

Konuk: Kazım Güleçyüz
Düzenleyen: Yeni Asya Neşriyat
Saat: 19:00 – 20:00
Yer : Yeni Asya Neşriyat

Konuk: İbrahim Aydemir
Düzenleyen: Zambak Yayıncılık
Saat: 18:00 – 19:00
Yer : Zambak Yayıncılık Standı





Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık