5. Kocaeli Kitap Fuarı 18 MAYIS 2013 CUMARTESİ


kiTap-fuari2

18 MAYIS 2013 CUMARTESİ
KONFERANS / SÖYLEŞİ / PANEL / SUNUM

Konu : Sivil İnsiyatif
Konuk : F. Betül Keskin
Düzenleyen: İlmek Yayınları
Saat : 11:00 – 11:45
Yer : Salon C

Konu : Takıntı, Kuruntu, Vesvese
Konuk : Dr. Ahmet Koyuncu
Düzenleyen: Liman Yayınları
Saat :12:00 – 12:45
Yer : Salon B

Konu : Cengiz Han ve Tarih
Konuk : Hakan Bayrakçı
Düzenleyen: Kerasus Kitap
Saat :12:00 – 12:45
Yer : Salon C

Konu : Sultanların Gönül Sultanları
Konuk : Erdal Sarıçam
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği
Saat: 15:00 – 15:45
Yer : Salon C

Konu : İzmit’te Çocukluğum ve 2.Dünya Savaşı Yılları
Konuk : Merzuka Yazıcı
Düzenleyen: Koçak Yayıncılık
Saat :11:00 – 11:45
Yer : Salon B

Konu : Türkçe İçinde Renkli Gezintiler
Konuk : Yusuf Çotuksöken
Düzenleyen: Papatya yayıncılık
Saat : 13:00 – 13:45
Yer : Salon C

Konu : Piri Reisin Haritasının Şifresi
Konuk : Metin Soylu
Düzenleyen: Truva Yayınları
Saat : 13:00- 13:45
Yer : Salon B

Konu : Kitlesel Hipnoz
Konuk : Suat Turgut
Düzenleyen: 2023 Ajans
Saat : 14:00 14:45
Yer : Salon C

Konu : Gün O Gündür
Konuk : Banu Avar
Düzenleyen: Ezgi Kitabevi
Saat : 14:00- 14:45
Yer : Salon A

Konu : Türkiye’nin Ruhu
Konuk : Zahit Atam
Düzenleyen: Leman Dergisi
Saat : 14:00 -14:45
Yer : Salon B

Konu : Murat Uyurkulak ile Sohbet
Konuk : Murat Uyurkulak
Düzenleyen: Metis yayınları
Saat : 15:00 – 15:45
Yer : Salon B

Konu : İdeal Aşka ve Eşe Ulaşmanın Yolları
Konuk : Uğur Arslan
Düzenleyen: Ekinoks yayınevi
Saat : 13:00 – 13:45
Yer : Salon A

Konu : Söyleşi
Konuk : Serdar Kuzuloğlu
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat : 16:00 – 17:30
Yer : Salon A

Konu : Riya Tabirleri
Konuk : Eren Erdem
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat : 16:00 – 16:45
Yer : Salon B

Konu : Bediüzzamanın Milliyet Anlayışı
Konuk : İslam Yaşar
Düzenleyen: Yeni Asya Neşriyat
Saat : 16:00 – 16:45
Yer : Salon C

Konu : Lazlar , Lazca ve Laz Müziği
Konuk : Mustafa Özkurt
Düzenleyen: Lazika yayınları
Saat : 17:00 – 17:45
Yer : Salon C

Konu : Araştırma ve Raporlarla Kürt Meselesi
Konuk : İhsan Aktaş
Düzenleyen: İlmek Yayınları
Saat :17:00 – 17:45
Yer : Salon B

Konu : Başlangıç Sondur
Konuk : İsmet Özel
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat : 17:30 – 19:00
Yer : Salon A

Konu : Aşkı Farklı Harflerle Yazmak
Konuk : Güven Akgün, Alkım Uysal, Nursel Calap
Düzenleyen: Önce Kitap
Saat : 18:00 – 18:45
Yer : Salon B

Konu : Hiyerarşik Düşünme ve İçkinlik Düzlemi
Konuk : Cengiz Baysoy
Düzenleyen: Otonom Yayıncılık
Saat : 18:00 – 18:45
Yer : Salon C

Konu : Kocaeli Şehrinin Tarihi Mirası
Konuk : Volkan Şenel
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği
Saat: 19:00 – 19:45
Yer : Salon C

Konu :Büyük Osmanlı Topluluğu
Konuk : Yavuz Bahadıroğlu
Düzenleyen: Nesil yayınları
Saat : 19:00 – 20:00
Yer : Salon A

Konu : Günümüz Edebiyatında Roman
Konuk : Mehmet Sabri Kılıç – Erdoğan Baysal – H.Rezan Gülseren
Düzenleyen: Göl Kitap
Saat : 19:00 – 20:00
Yer : Salon B

Konu: Türkiye-Azerbaycan Dostluğu ve Kardeşliği
Konuk: Bilal Dündar
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği
Saat : 20:00 – 20:45
Yer : Salon C

İMZA ETKİNLİKLERİ

Konuk : Uykusuz Dergisi Yazar Çizerleri
Düzenleyen: Uykusuz Dergisi
Saat : 14:00 – 17:00
Yer : Uykusuz Dergisi Standı

Konuk: Saygı Öztürk
Düzenleyen : Bilgi Yayınevi
Saat : 13:00 – 18:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk : Eren Erdem
Düzenleyen: Destek Yayınları
Saat : 17:00 -18:00
Yer : Destek yayınları

Konuk : Murat Uyurkulak
Düzenleyen: Metis Yayınları
Saat : 14:00 – 19:00
Yer : Metis yayınları

Konuk : Zahide Yetiş
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat : 14:00 – 16:00
Yer : Postiga Yayınları Standı

Konuk : Candaş Tolga Işık
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat : 15:00 – 17:00
Yer : Postiga Yayınları Standı

Konuk : Tayfun Şahin
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat : 12:00 – 18:00
Yer : Doğu Kitabevi Standı

Konuk : Suat Turgut
Düzenleyen: 2023 Ajans
Saat : 13:00 – 19:00
Yer : 2023 Ajans Standı

Konuk : Dr.Ahmet Koyuncu
Düzenleyen: Liman Yayıncılık
Saat : 13:00 – 15:00
Yer : Liman yayıncılık Standı

Konuk : Metin Soylu
Düzenleyen: Truva yayınları
Saat : 14:00 – 15:00
Yer : Truva yayınları Standı

Konuk : Vural Savaş
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk : Muzaffer İzgü
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk : Mavisel Yener
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00 – 18:00

Yer : Bilgi Yayınevi Standı
Konuk : Uykusuz Yazar – Çizerleri
Düzenleyen: Uykusuz Dergisi
Saat: 14:00 – 17:00
Yer : Uykusuz Dergisi Standı

Konuk : Sinan Akyüz
Düzenleyen: Alfa Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer : Alfa Standı

Konuk : Ahmet Taşgetiren
Düzenleyen: Erkam Yayınları
Saat: 14:00-15:00
Yer : Erkam Yayınları Standı

Konuk : Halime Demireşik
Düzenleyen: Erkam Yayınları
Saat: 15:00 – 16:00
Yer : Erkam Yayınları Standı

Konuk : Neslihan Nur Türk
Düzenleyen: Erkam Yayınları
Saat: 15:00 – 16:00
Yer : Erkam Yayınları Standı

Konuk : Şefika Kaya Meri
Düzenleyen: Erkam Yayınları
Saat: 15:00 – 16:00
Yer : Erkam Yayınları Standı

Konuk : Ç. Ayşe Vural
Düzenleyen: Erkam Yayınları
Saat: 15:00 – 16:00
Yer : Erkam Yayınları Standı

Konuk : Banu Avar
Düzenleyen: Ezgi Kitabevi
Saat: 15:00- 16:00
Yer : Ezgi Kitabevi Standı

Konuk : H.İhsan Sönmez
Düzenleyen: Ferfir Yayınları
Saat: 14:00 – 18:00
Yer : Ferfir Yayınları Standı

Konuk : Kursad Berkkan
Düzenleyen: Ferfir Yayınları
Saat: 14:00 – 18:00
Yer : Ferfir Yayınları Standı

Konuk : Hasan Laçin
Düzenleyen: Ferfir Yayınları
Saat: 14:00 – 18:00
Yer : Ferfir Yayınları Standı

Konuk : Erdal Demirkıran
Düzenleyen: Pinus Kitap
Saat: 16:00-17:00
Yer : Pinus Kitap Standı

Konuk : Vural Savaş
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk : Mavisel Yener
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk : Muzaffer İzgü
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk : Beril Ötügen Savun
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 12:00 – 18:00
Yer : Bizim Kitaplar Standı

Konuk : Erol Koca
Düzenleyen: Göl Kitap
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Göl Kitap Standı

Konuk : Sevilay Çartık
Düzenleyen: Göl Kitap
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Göl Kitap Standı

Konuk : Erdoğan Baysal
Düzenleyen: Göl Kitap
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Göl Kitap Standı

Konuk : Şener Aksu
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 15:00 – 16:00
Yer : Aydili Sanat Yayınları Standı

Konuk : Halit Nart
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 15:00 – 16:00
Yer : Aydili Sanat Yayınları Standı

Konuk : Oya Aksu
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 15:00 – 16:00
Yer : Aydili Sanat Yayınları Standı

Konu: Dinozor Yumurtası
Düzenleyen: Tubitak
Saat: 11:00 – 21:00
Yer : Tubitak Standı

Konuk : Yusuf Çotuksöken
Düzenleyen: Papatya Yayıncılık
Saat: 15:00 – 18:00
Yer : Papatya Yayıncılık Standı

Konuk: Mehmet Güler
Düzenleyen: Arkadaş Kitap
Saat: 10:00- 20:00
Yer : Arkadaş Kitap Standı

Konuk: Miyase Sertbarut
Düzenleyen: Tudem Yayın Grubu
Saat: 11:00 – 19:00
Yer : Tudem Yayın Grubu Standı

Konuk: Zahit Atam
Düzenleyen: Leman Dergisi
Saat: 15:00 – 16:00
Yer : Leman Dergisi Standı

Konuk: İslam Yaşar
Düzenleyen: Yeni Asya Neşriyat
Saat: 17:00 – 18:00
Yer : Yeni Asya Neşriyat

Konuk: Abdurrahman Adıyan
Düzenleyen: Stigma Yayınları
Saat: 11:00 – 17:00
Yer : Stigma Yayınları Standı

Konuk: S. Ahmet Uzun
Düzenleyen: Stigma Yayınları
Saat: 11:00 – 17:00
Yer : Stigma Yayınları Standı

Konuk: Ercan Kaplan
Düzenleyen: Stigma Yayınları
Saat: 14:00 – 17:00
Yer : Stigma Yayınları Standı

Konuk: Halime Yıldız
Düzenleyen: Evrensel Basım Yayın
Saat: 17:00 – 18:00
Yer : Evrensel Basım Yayın Standı

Konuk: Şafak Pala
Düzenleyen: Evrensel Basım Yayın
Saat: 17:00 – 18:00
Yer : Evrensel Basım Yayın Standı

Konuk: Ömer Polat
Düzenleyen: Evrensel Basım Yayın
Saat: 18:00 – 19:00
Yer : Evrensel Basım Yayın Standı

Konuk: Eşref Ayaz
Düzenleyen: Evrensel Basım Yayın
Saat: 18:00 – 19:00
Yer : Evrensel Basım Yayın Standı

Konuk: F.Betül Keskin
Düzenleyen: İlmek Yayınları
Saat: 12:00 – 13:00
Yer : İlmek yayınları Standı

Konuk: İhsan Aktaş
Düzenleyen: İlmek Yayınları
Saat: 18:00 – 19:00
Yer : İlmek yayınları Standı

Konu: Dinozor Yumurtası
Düzenleyen: Tubitak
Saat: 14:00 – 15:00
Yer : Tubitak Standı

Konuk: Hilal Durdaşoğlu
Düzenleyen: Liman Yayıncılık
Saat: 14:00 – 15:00
Yer : Liman yayıncılık Standı

Konuk: Hakan Bayrakçı
Düzenleyen: Kerasus Kitap
Saat: 13.00 – 14:00

Konuk: Menderes Daşkıran
Düzenleyen: Değirmen yayınları
Saat: 16:00 – 17:00
Yer : Değirmen Yayınları Standı

Konuk: Fatımatüz- Zehra Kamacı
Düzenleyen: İnkılab Yayınları
Saat: 15:00 – 17:00
Yer : İnkılab Yayınları Standı

Konuk: Okay Tiryakioğlu
Düzenleyen: TİMAŞ
Saat: 14:00 – 16.00
Yer : TİMAŞ Standı

Konuk: Adem Dönmez
Düzenleyen: Carpediem
Saat: 11:00 – 14:00
Yer : Carpediem Standı

Konuk: Metin Özdamarlar
Düzenleyen: Eğlenceli Bilgi
Saat: 11:00 – 14:00
Yer : Eğlenceli Bilgi Standı

Konuk: Merzuka Yazıcı
Düzenleyen: Koçak Yayıncılık
Saat: 15:00 – 16:00
Yer : Koçak Yayıncılık Standı

Konuk: Tayfun Şahin
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Uğur Özkan
Düzenleyen: Zeus Kitabevi
Saat: 12:00 – 18:00
Yer : Zeus Kitabevi Standı

Konuk: Füsun Önal
Düzenleyen : İzlenim Sanat Yayınevi
Saat : 14:00 – 18:00
Yer : İzlenim Sanat Yayınevi

Konuk: Uğur Arslan
Düzenleyen: Ekinoks Yayınevi
Saat: 15:00 – 17:00
Yer : Ekinoks Yayınevi Standı

Konuk: Sait Çamlıca
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 14:00 – 17:00
Yer : Akis Kitap Standı

Konuk: Abdullah Bozgeyik
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat: 14:00 – 17:00
Yer : Akis Kitap Standı

Konuk : Meryem Aybike Sinan
Düzenleyen: Nesil Yayın Grubu
Saat : 13:00 – 18:00
Yer : Nesil Yayın Grubu standı

Konuk : Mürsel Gündoğdu
Düzenleyen: Nesil Yayın Grubu
Saat : 13:00 – 18:00
Yer : Nesil Yayın Grubu standı

Konuk : Yusuf Asal
Düzenleyen: Nesil Yayın Grubu
Saat : 13:00 – 18:00
Yer : Nesil Yayın Grubu standı

Konuk: İbrahim Güleç
Düzenleyen: Turna Yayınları
Saat: 13:00 – 15:00
Yer : Turna Yayınları Standı

Konuk: Güven Akgün, Alkım Uysal, Nursel Calap
Düzenleyen: Önce Kitap
Saat: 18:00 – 19:00
Yer : Turna Yayınları Standı

Konuk: Beyza Kentmen
Düzenleyen: Turna Yayınları
Saat: 15:00 – 17:00
Yer : Turna Yayınları Standı

Konuk: Güven Akgün
Düzenleyen: Önce Kitap
Saat: 17:00 – 18:00
Yer : Önce Kitap Standı

Konuk: Alkım Uysal
Düzenleyen: Önce Kitap
Saat: 17:00 – 18:00
Yer : Önce Kitap Standı

Konuk: Nursel Calap
Düzenleyen: Önce Kitap
Saat: 17:00 – 18:00
Yer : Önce Kitap Standı

Konuk: İsmet Özel
Düzenleyen: Tiyo
Saat: 19:00- 20:00
Yer : Tiyo standı

Konuk: Kaan Göktaş
Düzenleyen: Ozan Yayıncılık
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Ozan Yayıncılık Standı

Konuk: Mustafa Işık
Düzenleyen: Yaz Yayınları
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Yaz Yayınları Standı

Konuk: İsmail Öztürk
Düzenleyen: Enki Yayınları
Saat: 12:00 – 18:00
Yer : Enki Yayınları

Konuk: M. Fatih Elhan
Konu : Ebru Gösterisi
Düzenleyen: Murat Kitabevi
Saat: 12:00 – 18:00
Yer : Murat Kitabevi Standı

Konuk: Hakan Arslanbenzer
Düzenleyen: Okur Kitaplığı
Saat: 14:00 – 17:00
Yer : Okur Kitaplığı Standı

Konuk: Güray Süngü
Düzenleyen: Okur Kitaplığı
Saat: 14:00 – 17:00
Yer : Okur Kitaplığı Standı

Konuk:Hayrunnisa Topuz
Düzenleyen: Zinde yayınevi
Saat: 12:00 – 18:00
Yer : Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Recep Uçan
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Arif Soysal
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Alptekin Cevherli
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Ali kemal Senan
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Serpil Kabadayı
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Mustafa Işık
Düzenleyen: Şimşek Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Şimşek Yayınları Standı

Konuk: Yavuz Bahadıroğlu
Düzenleyen: Nesil Yayınları
Saat: 19:30 – 21:00
Yer : Şimşek Yayınları Standı





Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık