5. Kocaeli Kitap Fuarı 19 MAYIS 2013 PAZAR


kitap-fuari-2013
19 MAYIS 2013 PAZAR

KONFERANS / SÖYLEŞİ / PANEL / SUNUM

Konu : Görüntülü Mescid-İ Aksa Tanıtımı
Konuk : Ahmet Varol
Düzenleyen: Nida Yayıncılık
Saat : 11:00 – 12:45
Yer : Salon B

Konu : Şiirimizin Genç Kuşağı ve Şiir Eleştirisi
Düzenleyen: Kocaeli Kültür Kolektif Derneği
Saat : 12:00 – 13:00
Yer : Salon C

Konu : Sufizm ve Şiir
Konuk : Cansaran Kızıltaş
Düzenleyen: Şiir Vakti Dergisi
Saat : 13:00 – 13:45
Yer : Salon B

Konu : Ailede Sevgi İletişimi
Konuk : Mehmet Paksu
Düzenleyen: Nesil Yayıncılık
Saat : 13:00 – 13:45
Yer : Salon C

Konu : Söyleşi
Konuk : Alptekin Cevherli
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat : 13:00- 13:45
Yer : Salon A

Konu : Aykırı Sorular
Konuk : Enver Aysever
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat : 14:00 -14:45
Yer : Salon B

Konu : Kur’an’da, Hadislerde ve Günümüzde Hz. Muhammed ve Ehlibeyt
Konuk : Prof. Dr. Hüseyin Hatemi – Musa Aydın – Orhan Öz – Mehdi Aksu
Düzenleyen: Kuran ve Ehlibeyt Kaynaklı Yayınlar
Saat : 14:00 – 15:45
Yer : Salon C

Konu : Söyleşi
Konuk : Fatih Portakal
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat : 14:00- 14:45
Yer : Salon A

Konu : Günümüz Şiiri ve Sosyal Okumaları
Konuk : Şakir Özüdoğru – Deniz Cansever
Düzenleyen: Arkadaş Kitap
Saat : 15:00 – 15:45
Yer : Salon B

Konu : Satılık İmparatorluk
Konuk : Mustafa Armağan
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat : 15:00 – 15:45
Yer : Salon A

Konu : Söyleşi
Konuk : French – Oje , İstiklal Akarsu – Sami Hazinses
Düzenleyen: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Saat : 16:00 – 17:30
Yer : Salon A

Konu : Duygu Kontrolü ve Kişisel Başarı
Konuk : Sevda Türküsev
Düzenleyen: Truva Yayınları
Saat : 16:00 – 16:45
Yer : Salon C

Konu : Meltem’den Mutlu Tarifler
Konuk : Meltem Açıkel
Düzenleyen: Doğal Tarifler
Saat : 16:00 – 16:45
Yer : Salon B

Konu : Şiir Dinletisi
Konuk : D. Ali Gültekin
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat : 17:00 – 17:45
Yer : Salon B

Konu : Teknoloji Destekli Eğitim Sistemleri
Konuk : Orkun Altunbay
Düzenleyen: Zambak yayıncılık
Saat : 17:00 – 17:45
Yer : Salon C

Konu : Standup Gösterisi
Konuk : Emre Tuncer
Düzenleyen: Akis Kitap
Saat : 18:00 – 18:45
Yer : Salon C

Konu : Ailede Etkili iletişim
Konuk : Dr. Kenan Taştan
Düzenleyen: Yeni Asya Neşriyat
Saat : 18:00 18:45
Yer : Salon B
Konu: Yapıcı İnsan
Konuk: Alptekin Cevherli
Düzenleyen: Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği
Saat: 19:00 – 20:00
Yer: Salon C

İMZA ETKİNLİKLERİ

Konuk : Mavisel Yener
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Saat: 13:00 – 18:00
Konuk : Saygı Öztürk
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk : İhsan Eli Açık
Düzenleyen:Doğu Kitabevi
Saat : 17:00 – 19:30
Yer : Doğu Kitabevi Standı

Konuk : Ahmet Varol
Düzenleyen: Nida Yayıncılık
Saat : 13:00 -16:00
Yer : Nida Yayıncılık Standı

Konuk: Füsun Önal
Düzenleyen : İzlenim Sanat Yayınevi
Saat : 14:00 – 18:00
Yer : İzlenim Sanat Yayınevi

Konuk : Recep Songül
Düzenleyen: Nida Yayıncılık
Saat : 13:00 -16:00
Yer : Nida Yayıncılık Standı

Konuk : Hatice Opak Bilgin
Düzenleyen:Doğu Kitabevi
Saat : 14:00 – 17:00
Yer : Doğu Kitabevi Standı

Konuk : Murat Uyurkulak
Düzenleyen: Metis Yayınları
Saat : 14:00 – 19:00
Yer : Metis yayınları

Konuk : Tayfun Şahin
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat : 12:00 – 18:00
Yer : Doğu Kitabevi Standı

Konuk : İbrahim Refik
Düzenleyen: Albatros Yayıncılık
Saat: 11:00 – 16:00
Yer : Albatros Yayıncılık Standı

Konuk : Suat Turgut
Düzenleyen: 2023 Ajans
Saat : 13:00 – 19:00
Yer : 2023 Ajans Standı

Konuk : Sevda Türküsev
Düzenleyen: Truva Yayıncılık
Saat : 17:00 – 18:00
Yer : Truva yayıncılık standı

Konuk : Vural Savaş
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk : Hüsamettin Ertem
Düzenleyen:Ravza Yayınları
Saat : 14:00 – 15:00
Yer : Ravza yayınları Standı

Konuk : M. Mustafa Uzun
Düzenleyen: Ravza Yayınları
Saat : 14:00 – 15:00
Yer : Ravza yayınları Standı

Konuk : Enver Aysever
Düzenleyen: Ezgi Kitabevi
Saat: 15:00- 16:00
Yer : Ezgi Kitabevi Standı

Konuk : Öner Civaroğlu
Düzenleyen: Ezgi Kitabevi
Saat: 15:00-16:00
Yer : Ezgi Kitabevi Standı

Konuk : Saygı Öztürk
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk : Uğur Dündar
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00 – 16:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk : Orhan Baykal
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi
Saat: 13:00 – 16:00
Yer : Bilgi Yayınevi Standı

Konuk : Arda Deniz
Düzenleyen: Bizim Kitaplar
Saat: 12:00 – 18:00
Yer : Bizim Kitaplar Standı

Konuk : Fatih Portakal
Düzenleyen: Postiga Yayınları
Saat: 15:00 – 16:00
Yer : Postiga Yayınları Standı

Konuk : Mehmet Sabri Kılıç
Düzenleyen: Göl Kitap
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Göl Kitap Standı

Konuk : Basri Yıldız
Düzenleyen: Göl Kitap
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Göl Kitap Standı

Konuk : Minel Altıner
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 15:00 –16:00
Yer : Aydili Sanat Yayınları Standı

Konuk : Nadide Utku
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 15:00 –16:00
Yer : Aydili Sanat Yayınları Standı

Konuk : Murat Sipahioğlu
Düzenleyen: Aydili Sanat Yayınları
Saat: 15:00 –16:00
Yer : Aydili Sanat Yayınları Standı

Konuk : Hatice Opak Bilgin
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 14:00 – 17:00
Yer : Doğu Kitabevi Standı

Konu: Piramitlerin Gizemi
Düzenleyen: Tubitak
Saat: 11:00 – 21:00
Yer : Tubitak Standı

Konuk : Dr. Cengiz Uğurkaya
Düzenleyen: Papatya yayıncılık
Saat: 14:00 – 16:00
Yer : Papatya yayıncılık standı

Konuk: Mehmet Güler
Düzenleyen: Arkadaş Kitap
Saat: 10:00- 20:00
Yer : Arkadaş Kitap Standı

Konuk: Miyase Sertbarut
Düzenleyen: Tudem Yayın Grubu
Saat: 11:00 – 19:00
Yer : Tudem Yayın Grubu Standı

Konuk: Uzm. Dr. Kenan Taştan
Düzenleyen: Yeni Asya Neşriyat
Saat: 16:00 – 18:00
Yer: Yeni Asya Neşriyat

Konuk: S. Ahmet Uzun
Düzenleyen: Stigma Yayınları
Saat: 11:00 – 17:00
Yer : Stigma Yayınları Standı

Konuk: Meltem Açıkel
Düzenleyen: Doğal Tarifler Yayınları
Saat: 17:00 – 18:00
Yer : Doğal Tarifler Standı

Konuk: Orkun Altunbay
Düzenleyen: Zambak Yayıncılık
Saat: 18:00 – 19:00
Yer : Zambak Yayınları Standı

Konuk: Rüstem Budak
Düzenleyen: Değirmen yayınları
Saat: 13:00 – 14:00
Yer : Değirmen Yayınları Standı

Konuk: Muhammed Emin Yıldırım
Düzenleyen: Siyer Yayınları
Saat: 15:00 – 18:00
Yer : Siyer Yayınları Standı

Konuk: Ömer Faruk Dere
Düzenleyen: İnkılab Yayınları
Saat: 15:00 – 17:00
Yer : İnkılab Yayınları Standı

Konuk: Ali Çimen
Düzenleyen: TİMAŞ
Saat: 14:00 – 16:00
Yer : TİMAŞ Standı

Konuk: Mustafa Armağan
Düzenleyen: TİMAŞ
Saat: 14:00 – 16:00
Yer : TİMAŞ Standı

Konuk : Hatice Opak Bilgin
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat : 14:00 – 17:00
Yer : Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Tayfun Şahin
Düzenleyen: Doğu Kitabevi
Saat: 13:00 – 18:00
Yer : Doğu Kitabevi Standı

Konuk: Mehmet Paksu
Düzenleyen: Nesil Yayın Grubu
Saat: 14:00 – 15:00
Yer : Nesil Yayın Grubu Standı

Konuk : Metin Karabaşoğlu
Düzenleyen: Nesil Yayın Grubu
Saat : 13:00 – 18:00
Yer : Nesil Yayın Grubu standı

Konuk: Oğuz Bal
Düzenleyen: Turna Yayınları
Saat: 13:00 – 15:00
Yer : Turna Yayınları Standı

Konuk: Nur Yerlikaya
Düzenleyen: Turna Yayınları
Saat: 15:00 – 17:00
Yer : Turna Yayınları Standı

Konuk: Mustafa Armağan
Düzenleyen: Timaş
Saat: 17:00 – 18:00
Yer : Timaş Standı

Konuk : Hüseyin Tunç
Düzenleyen: Nesil Yayın Grubu
Saat : 13:00 – 18:00
Yer : Nesil Yayın Grubu standı

Konuk: Güven Akgün
Düzenleyen: Önce Kitap
Saat: 17:00 – 18:00
Yer : Önce Kitap Standı

Konuk: Alkım Uysal
Düzenleyen: Önce Kitap
Saat: 17:00 – 18:00
Yer : Önce Kitap Standı

Konuk: Nursel Çalap
Düzenleyen: Önce Kitap
Saat: 17:00 – 18:00
Yer : Önce Kitap Standı

Konuk: French Oje – İstiklal Akarsu – Sami Hazinses
Düzenleyen: Can Yayınları
Saat: 17:30 – 19:00
Yer : Can Yayınları Standı

Konuk: Cansaran Kızıltaş
Düzenleyen: Şiir Vakti Dergisi
Saat: 14:00 – 16:00
Yer : Şiir vakti dergisi standı

Konuk: Mustafa Işık
Düzenleyen: Yaz Yayınları
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Yaz Yayınları Standı

Konuk: İsmail Öztürk
Düzenleyen: Enki Yayınları
Saat: 12:00 – 18:00
Yer : Enki Yayınları

Konuk: M.Fatih Elhan
Konu : Ebru Gösterisi
Düzenleyen: Murat Kitabevi
Saat: 12:00 – 18:00
Yer : Murat Kitabevi Standı

Konuk: Kenan Göçer
Düzenleyen: Okur Kitaplığı
Saat: 13:00 – 15:00
Yer : Okur Kitaplığı Standı

Konuk: Metin Önal Mengüşoğlu
Düzenleyen: Okur Kitaplığı
Saat: 15:00 -17:00
Yer : Okur Kitaplığı Standı

Konuk: Cevat Akkanat
Düzenleyen: Okur Kitaplığı
Saat: 15:00 -17:00
Yer : Okur Kitaplığı Standı

Konuk: Hayrunnisa Topuz
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12:00 – 18:00
Yer : Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Recep Uçan
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Arif Soysal
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Alptekin Cevherli
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Ali kemal Senan
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Zinde Yayınevi Standı

Konuk: Doğan Yorulmaz
Düzenleyen: Zinde Yayınevi
Saat: 12:00 18 :00
Yer : Zinde Yayınevi Standı





Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık