AB Öykü Yarışması için KSO’da seminer


TC. Milli Eğitim Bakanlığı ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu işbirliğinde, AB Bilgi Merkezleri koordinasyonunda ortaöğretim öğrencilerinin Avrupa, Avrupa Birliği ve üyelik sürecinde ‘Farklılıklar İçinde Birlik’ kavramını vurgulamak, yetişmekte olan kuşakları bu evrensel kavram üzerine düşünmeye ve araştırmaya sevk etmek amacıyla “AB Öykü Yarışması” düzenlenmektedir.

AB Öykü Yarışması, 21 AB Bilgi Merkezi tarafından ulusal düzeyde Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mersin, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Van illerinde düzenlenmektedir. Yarışmaya, 21 ildeki ortaöğretim kurumlarının 9. ve 10. sınıf öğrencileri katılabileceklerdir.

20 Mart 2012 Salı günü saat 09.30’da ilimizde öykü yazarları ve “Farklılıklar İçinde Birlik” konusunda konuşmacıların katılımı ile Öykü Yazma Semineri düzenlenecektir. Seminer, Kocaeli Sanayi Odası Meclis Salonunda düzenlenecek olup ortaöğretim kurumlarının 9. ve 10. sınıf öğrencileri ve ilgili öğretmenlerine yöneliktir.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. Sonuçlar ?

Cevap yazın

Yukarı çık