AH KALBİM TIRI KANDIRA YA GELİYOR


Acıbadem Sağlık Grubu’nun “Ah Kalbim” sloganı ile başlattığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında yola çıkan “Ah Kalbim” mobil aracı Kandıra Belediyesi işbirliğinde 29-30 Ekim 2010 tarihlerinde Kandıra İlçesi’ne geliyor.
Kalp sağlığını korumak için yapılması gerekenleri anlatmak, erken tanının ve yakın takibin önemine dikkat çekmek için; Acıbadem’in düzenlediği “Ah Kalbim” kampanyası kapsamında yola çıkan mobil araçta ücretsiz sağlık taraması Kandıra da da yapılacak. Mobil araçta kan şekeri, total kolesterol ölçümü, EKG çekimi ve muayene hizmeti sunulacak. Tırın içinde 1 doktor, 3 hemşire ve 2 de tıbbi sekreter görev yapacak.

Ah kalbim sağlık tırı 29 Ekim 2010 Cuma günü saat 13.00 ile 17.30 arası, 30 Ekim 2010 cumartesi günü saat 09.00 ile 17.00 arası Turan Güneş Kültür Merkezi yanında bulunan Kültür Parkında ilçe halkını sağlık taramasından geçirecek. Kandıra Belediyesi işbirliğinde halka yönelik ücretsiz sağlık taraması olacakların Kandıra Belediyesi Halkla İlişkiler biriminden sıra almaları gerekmektedir.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. Şu, belediye Halkla ilişkiler masasından sıra alma işine bir türlü akıl erdiremedim….Ücret’mi yatıralacak,.. ”TİP” e  mi bakılacak…”Ne olur beni’de yazın” mı denecek. Bilen anlayan varsa lütfen izah etsin, cahil kalmayalım…

Cevap yazın

Yukarı çık