AH KALBİM TIRI KARTEPE YE GELİYOR


Acıbadem Sağlık Grubu’nun “Ah Kalbim” sloganı ile başlattığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında yola çıkan “Ah Kalbim” mobil aracı Kartepe Belediyesi işbirliğinde 20-21 Ekim 2010 tarihlerinde Kartepe İlçesi’ne geliyor.

Kalp sağlığını korumak için yapılması gerekenleri anlatmak, erken tanının ve yakın takibin önemine dikkat çekmek için; Acıbadem’in düzenlediği “Ah Kalbim” kampanyası kapsamında yola çıkan mobil araçta ücretsiz sağlık taraması Kartepe’de de yapılacak. Mobil araçta kan şekeri, total kolesterol ölçümü, EKG çekimi ve muayene hizmeti sunulacak. Tırın içinde 1 doktor, 3 hemşire ve 2 de tıbbi sekreter görev yapacak.

Ah kalbim sağlık tırı 20 Ekim 2010 Çarşamba günü saat 10.30 ile 16.00 arası Uzunçiftlik Kaymakamlık karşısındaki YAŞBAK birimi önünde 21 Ekim 2010 Perşembe günü aynı saatlerde Köseköy Merkez Kent Alanı’nda ilçe halkını sağlık taramasından geçirecek. Kartepe Belediyesi işbirliğinde halka yönelik ücretsiz sağlık taramasından faydalanmak isteyen bölge halkının muayeneye aç karnına gelmeleri hatırlatıldı.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık