Anadolu Ateşi Kocaeli de


Anadolu Ateşi Dans Topluluğunu 28 Mayıs Cuma günü Derince Belediyesi Gösteri Merkezinde muhteşem dans gösterilerini Kocaelili vatandaşlar izleyebilecek.

Derince Belediyesi Gösteri Merkezi 28 Mayıs Cuma günü Mustafa Erdoğan yönetimindeki Anadolu Ateşi’nin dans gösterileriyle süslenecek.

Anadolu’nun 7 ayrı bölgesinden derlenen yüzlerce halk dansı motifinden oluşan koreografileriyle zengin Anadolu kültürünü yansıtan Anadolu Ateşi’ nin yeni versiyonu EVOLUTION’ u sunacak.

Genel Sanat Yönetmeni Mustafa ERDOĞAN, grubun klasik Anadolu Ateşi gösterisi değil, “fire of Anatolia–Evolutıon” (Anadolu Ateşi-Değişim) adıyla yeni versiyonunu oynayacağını belirtti.

Erdoğan, seyirciler daha önce hiç izlemedikleri çok değişmiş çok daha zenginleşmiş bir Anadolu Ateşi izleyecek, yeni eklenen semahlar, kafkas dansları, dinsel törenler ve roman dansları gösteriyi çok daha renkli kılıyor.” dedi.

28 MAYIS CUMA SAAT 21.00

DERİNCE BELEDİYESİ GÖSTERİ MERKEZİ HARİKALAR SAHİLİ

KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU OLARAK GÖSTERİ İÇİN TOPLU BİLET REZERVASYONU YAPTIRARAK YER AYIRTTIK. BİLET FİYATLARI BLOKLARA GÖRE FARKLILIK ARZ ETMEKTEDİR; 1. BLOK 50 TL 2.BLOK 40 TL 3.BLOK 30 TL OLMAK ÜZERE GELMEK İSTEYEN MESLEKTAŞLARIMIZIN BLOK BELİRTEREK YER AYIRTMALARI GEREKMEKTEDİR.

İRTİBAT TEL: BANU KARAATLI : 321 41 12

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık