ASFALT SEFERBERLİĞİ


Gebze Belediyesi bölgede bir süredir devam eden yağışlı günlerin ardından başlayan sıcak ve güneşli havaları en güzel şekilde değerlendirmek için kentin değişik noktalarında yoğun bir asfalt çalışması yürütüyor. Asfalt ekipleri Arapçeşme Mahallesi, Küçük Sanayi Sitesİ, Hasköy ve Koca Sanayi çevresindeki yol ve sokaklarda çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Asfalt onarım ve yama ekipleri de şehrin farklı yerlerinde bakım onarın çalışması yapıyor.

KÖŞKER ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Başkan Danışmanı Şakir Bitmez ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Küçük Sanayi, Hasköy ve Koca Sanayi çevresindeki yol ve sokaklarda gerçekleştirilen asfalt çalışmalarını denetledi. Çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi alan Başkan Köşker, kent genelinde halen birçok noktada sıcak asfalt ile birlikte bozulan yollarda yama ve tamirat çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Küçük Sanayi Sitesi çevresindeki asfalt çalışmalarını denetledikten sonra sanayi esnafını da ziyaret ederek talep ve sorunlarını dinleyen Başkan Köşker, ´asfalt sezonunun son günlerini yaşıyoruz. Sıcak ve elverişli havaları fırsat bilerek asfalt ekiplerimizi seferber ettik. Bir yandan sıcak asfalt ekipleri, diğer yandan onarım ekipleriyle birlikte hızla çalışarak önümüzdeki kışa en az sorunla girmek istiyoruz´ dedi.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık