Başarı sizden bisikletler Büyükşehir den


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde eğitimde başarıyı arttırmak amacı ile öğrencileri ödüllendirmeye devam ediyor. Büyükşehir, Seviye Belirleme Sınavı’nda (SBS) ilçelerinde dereceye girenleri geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda ödüllendirecek. SBS’de ilçelerinde başarılı olan toplam 300 öğrenci düzenlenecek program sonrası bisikletlerine kavuşacak.

UYGUR KARDEŞLER’DEN ÖZEL PROGRAM

Gebze ve İzmit’te yapılacak olan iki programla verilecek olan bisiklet dağıtım törenine Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler de katılacak. Brisa Bisiklet Takımı’nın bisiklet sürüş teknikleri hakkında bilgi vereceği programda özel bisiklet şovu da yapılacak. Programlarda sürpriz hediyeler de dağıtılacak.

İLK PROGRAM GEBZE KAPALI SPOR SALONU’NDA

Bisiklet dağıtım programlarının ilki Gebze Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Gebze’den 62, Dilovası’nda 9, Darıca’da 32 ve Çayırova’dan 17 olmak üzere toplam 120 öğrenci 2 Aralık 2010 Perşembe günü bisikletlerini alacak.

İKİNCİ PROGRAM İZMİT ATATÜRK SPOR SALONU’NDA

İkinci program ise İzmit Atatürk Spor Salonu’nda 8 Aralık 2010 Çarşamba günü saat 13.00’te gerçekleştirilecek. Başiskele’den 15, Derince’den 22, Gölcük’ten 26, İzmit’ten 59, Kandıra’dan 7, Karamürsel’den 9, Kartepe’den 17 ve Körfez’den 25 olmak üzere toplam 180 öğürenci bu programda bisikletlerini alacak.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. Bisikletliler Derneği olarak Büyük şehir Belediye başkanımıza bu güzel ve anlamlı hediyesinden dolayı teşekkür ediyorum.Bisikletli yaşama geçerken,kentimizde bisiklet adına yapılan her güzel şeyi destekliyorum.Kentimizde bisikletliler arttıkça bisikletli yaşama geçişimiz hızlanacaktır..Mutluluk verici haber…

Cevap yazın

Yukarı çık