BAŞKAN DOĞANA GÖLKAY TEŞEKKÜRÜ


Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Avrasya Jeet Kune Do Federasyonu Genel Sekreteri Kenan Seyrek ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti. Heyet adına konuşan Aydın ve Seyrek Başkan Doğan’ın spora bakış açısından övgüyle söz ederek teşekkür ettiler.

KASKF Başkanı Aydın son 1 yılda belediyenin amatör spora yaptığı hizmet ve yatırımları hatırlatarak; “ Amatör kulüplere malzeme yardımı yanında farklı branşların gelişmesi için başta Gölkay olmak üzere bisiklet ve satranç sporuna verdiğiniz destekleri çok önemli buluyoruz. Ayrıca, yıllardır spor kulüplerimizin beklentisi olan Cephanelik bölgesindeki resmi müsabakaların oynanacağı stat projesinin de hızla ilerlemesi bizleri çok sevindirmektedir. Bu nedenle Kocaeli amatör spor kulüpleri adına size teşekkür ediyorum” dedi.

Avrasya Jeet Kune Do Federasyonu Genel Sekreteri Kenan Seyrek de son yapılan uluslar arası su kayağı şampiyonasına değinerek; “ Bırakın İzmit’i ve Kocaeli’ni Türkiye’nin sınırlarını aşan bir olaya imza attınız. İzmit’in adının dünyaya duyurulması açısından bile bu organizasyon takdiri hak ediyor. Size ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi. Başkan Doğan heyetin ziyaretinden memnunluk duyduğunu söyleyerek; “İzmit’te iz bırakacak işler yapmak istiyoruz. Tarih, spor ve sağlık turizmi için gereken potansiyelin kentimizde olduğuna inanıyorum. Bu inançla yola çıktık ve ilk uluslar arası sınavımızda başarılı olduk. İnanıyorum ki Gölkay’dan sadece Türkiye değil, dünya şampiyonları da çıkacaktır. Kablolu su kayağı müsabakaları yakında olimpik sporlar kategorisine de girecek. Cephanelik bölgesine kazandırılan spor kompleksi ambiansı ile adından çok söz ettirecek. Ormanlık bir alan içinde yapılan bu kompleks bir çekim merkezi olacaktır. Hiçbir zaman para yok mazeretinin arkasına saklanmadım. Belediyeye gelen para her zamanki miktardadır, ama biz cesaretli ve kararlı davranarak bu işlerin üstesinden gelmeyi bildik. Spora desteğimiz bundan sonra da sürecek” dedi. Konuk heyet adına KASKF Başkanı Murat Aydın Başkan Doğan’a çiçek verdi.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık