Büyükşehir Huzurevi sakinlerini unutmadı


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bu bayramda da yaşlıları unutmadı. Büyükşehir Belediyesi düzenlediği program ile Kocaeli Merkez Huzurevi sakinlerine unutulmaz bir gün yaşattı. Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İlyas Şeker’in de eşlik ettiği programda 39 huzurevi sakini ve personel Kocaeli’nin gün boyu tadını çıkardılar. Program sonrası unutulmaz bir yaşadıklarını dile getiren Huzurevi sakinleri programı düzenleyen Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerini ilettiler.

PALMİYE DE KAHVALTI YELKEN CAFE DE KAHVE KEYFİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi başkan Vekili İlyas Şeker’in de katıldığı program da Huzurevi sakinleri sabah Sekapark Palmiye Cafe de sabah kahvaltısının ardından Deniz Otobüsü ile Karamürsel geçti. Karamürsel’e geçen grup Karamürsel Yelken Cafe de denize karşı kahve keyfi yaşadıktan sonra öğle yemeği içi tekrar vapur ile Sekapark Otel’e geldiler. Burada öğle yemeğini yiyen Huzurevi sakinleri yemeğin ardından Sekapark’ın güzelliğini bindikleri Golf araçları ile taçlandırdılar.

BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİSİNİZ

Programda bir konuşma yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İlyas Şeker “Tecrübenizle bilgi ve birikimlerinizle genç kuşaklara yol gösteren, kültürümüzü, geleneklerimizi, toplumsal ve sosyal değerlerimizi bugüne taşıyan sizler, bizler için çok önemlisiniz. Sizler yaşayan birer kütüphane gibisiniz. Bir ömrün büyük kısmını topluma ve ülkeye hizmetle geçirmiş sizlere yalnız bırakmak bize göre değildir. Yarın sizlerin yerinde bizler olacağız. Bu nedenle, her yaşın verdiği sorumluluk ve vazifeyi yerine getirerek, çevremize karşı daha ilgili ve duyarlı olmamız gerektiğine inanıyorum. Hepinizin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen programda unutulmaz bir yaşayan Huzurevi sakinleri kendilerini hiçbir zaman unutmayan başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na ve tüm Büyükşehir çalışanlarına teşekkürlerini ilettiler. Sekapark’ta golf araçları ile dolaşan Huzurevi sakinleri programın ardından tekrar Kocaeli Merkez Huzurevi’ne doğru yola çıktılar.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık