Carmen Sirki Kocaeliye Geliyor.


Dünyaca ünlü Carmen Sirki, Türkiye gezisine Gölcük’le devam ediyor. 8 Ocak 2011 Cumartesi günü gerçekleşecek olan gösteriler iki ayrı seansta sunulacak

TÜRKİYE’NİN birçok bölgesinde yaptığı gösteriler ile bilinen ve çeşitli ödüllerin sahibi olan Carmen Sirki, bir gösteri yapmak üzere Gölcük’e gelecek. 8 Ocak tarihinde Belediye Kongre Merkezi Düğün Salonu’nda düzenlenecek olan tiyatral gösteri ile ilçe halkının karşısına çıkacak olan Carmen Sirki, Gölcüklüler tarafından merakla bekleniyor.

HEYECANLI GÖSTERİLER

Sunday Ağabey sanat yönetmenliğinde gerçekleşen gösteride kafa koparma, Robot Transformers, merdiven ve jonklör, sihirbazlar, akrobatlar, yeteneksizsiniz finalisti Michael Jackson, palyaçolar, zombi dans ekibi, maximum akrobasi grubu, ateş adamlar, eğitimli hayvanlar ve dev piton yılanlarından oluşan şovların büyük ilgi görmesi bekleniyor.

FİYATI 10 LİRA

Cumartesi günü gerçekleşecek olan gösteri iki ayrı seansta verilecek. İlk seans 14.00’de, ikinci seans ise 19.30’da başlayacak. Tiyatral gösteri için biletler ise çocuk ve öğrenciler için 8, büyükler için de 10 lira ile fiyatlandırıldı.

kaynak :demokrat kocaeli

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık