Çocuklar İçin Bir İlk: Gölgede İllüzyon ve Blacklight Show!!!Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde Çocuklar için bir ilk gerçekleşti.
Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi olarak her ay düzenlenen etkinlikler arasında büyük ilgi gören çocuk gösterilerinde bu ay Gölgede İllüzyon ve Blacklight Show vardı. Tiyatro Rejidans tarafından hazırlanan gösteri yaklaşık 1 saat sürdü. Avrupa’da yaygın olarak yapılan “Gölgede İllüzyon ve Blacklight Show” ile çocuklarımız dansın, müziğin, performansın ve illüzyonun bir arada olduğu muhteşem bir gösteri izledi. Bu yeni gösteri biçimiyle tanışırken aynı zamanda sahnenin büyülü yönünü yakından görme fırsatı edinen minikler, çalan parçalarla birlikte yeri geldi dans ettiler yeri geldi şarkı söylediler. Birbirinden güzel parçalarla eğlenen minikler, gösteri sonrasında sahneye çıkıp kendi hünerlerini de sergilediler.

Ücretsiz ve halka açık etkinliklerden yararlanmak için 435 67 00 – 115 nolu telefonlarımızdan bizi arayıp bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık