DARICADA SİNEMA KEYFİ SÜRÜYOR


Darıca Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Geleneksel Açık Hava Sinema Günleri 28 Mayıs Cumartesi akşamı Yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül’ün yaptığı  ‘’New York’ta Beş Minare’’ isimli filmle başladı.30 Mayıs Pazar akşamı ise başrollerinde Demet Akbağ ve Ata Demirer’in oynadığı  ‘’Eyvah Eyvah 2’’ isimli film ile devam etti.

Sinema akşamlarını Darıca Kaymakamı Osman Ateş,Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, İlçe Emniyet Müdürü Abdülkadir Demir meclis üyeleri ve yüzlerce vatandaş takip ederken , Darıcalıların açık hava sinema günlerine gösterdiği ilgiden memmun olduğunu bildiren Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak “bu yıl 4. kez düzenlediğimiz geleneksel açık hava sinema günlerinde vatandaşlarımızın ailece gelip nezih bir ortamda sinema izlemelerine vesile olmaktan dolayı çok mutluyuz. Dört yıldır sadece Darıcalı vatandaşlarımızın değil,bütün bölge halkının yoğun ilgi gösterdiği ve her akşam birbirinden güzel filmlerin gösteriminin yapıldığı etkinliklerimizde  halkımızla birlikte yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde sinema keyfini yaşıyoruz.’’ diyerek tüm vatandaşları Açık Hava Sinema Günleri’ne davet etti.

FİNALDE CEM YILMAZ VE AV MEVSİMİ

Cevher Dudayev Parkı’nda bulunan amfi tiyatroda akşamları saat 20.30’da başlayan sinema günleri toplamda 5 gün sürecek.Açık hava sinema günlerinde kalan filmler ise şöyle 30 Mayıs Pazartesi ‘’Çınar Ağacı’’,31 Mayıs Salı ‘’Hop Dedik’’ ve 1 Haziran Çarşamba günü ‘’Av Mevsimi’’


Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık