DARICADAN FINDIK KURDU GEÇTİ


DARICA SAHİLE SIĞMADI

Darıca Belediyesi 4.Şehirler ve Kültürler Kaynaşması Festival etkinlikleri kapsamında düzenlenen Kastamonulular Dernek Gecesi’nde adeta izdiham yaşandı. Hafta sonu olmasını da fırsat bilen Darıca ve çevre ilçelerden gelen on binlerce kişi sahilde adım atacak yer bırakmadı. Araç park yetkilileri beş bine yakın aracın park yerlerini tamamen doldurmasının ardından ,sahile araç girişini kapatırken, gecenin ilerleyen saatlerine kadar dernek standları hem illerinin tanıtımını yapıp hem de dernek yararına satış yaptılar

DARICA’DAN FINDIK KURDU GEÇTİ

ATV’nin sevilen programı ‘Bir Şarkısın Sen’in ‘fındık kurdu’ lakaplı minik yıldız adayı Berna Karagözoğlu Darıca Kastamonulular Gecesi’nde Darıca halkının karşısına çıkarken, bir saate yakın kaldığı sahnede söylediği birbirinden hareketli parçalarla onbinlerce insanı adeta coşturdu. Amfi tiyatro erken saatlerde dolunca yetkililer sahile kurulan LED TV’den canlı yayın yaparak amfi tiyatroda yer bulamayan vatandaşların da programı takip etmesini sağladı.

Dernek yönetimi geceye destek sunanlara ve protokole değişik hediyeler sunarken,Fındık kurdu lakaplı minik yıldız adayı Berna Karagözoğlu’nun yanı sıra yöresel sanatçılarla eğlenceli bir akşam yaşayan bölge halkı gecenin sonunda ise Kastamonu yöresinin ünlü oyununu oynayan Köçek’lerle coştu , gece havai fişek gösterileri altında son buldu.

Benzer yazılar

2 Yorum

  1. findik kurdum sen neymisin be yaa cok guzel bir kizmisin bayildim sana

  2. aşık oldum

Cevap yazın

Yukarı çık