Denizde düğün var


İsteyen herkes, düğün, sünnet gibi cemiyetleri için Büyükşehir Belediyesi’nin vapurlarını kiralayabilecek.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden deniz ulaşımında yeni bir hizmet daha. Artık isteyen herkes, düğün, sünnet gibi cemiyetleri için Büyükşehir Belediyesi’nin vapurlarını kiralayabilecek.

CEMİYETLER KÖRFEZ’DE YAPILABİLECEK

Deniz ortasında nikâhınızı kıydırmak ya da sünnet cemiyetinizi bir Körfez turuyla yapmak ister misiniz? Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Deniz Ulaşım Şube Müdürlüğü’nün faaliyete geçirdiği yeni hizmetle artık bu zor değil. İsteyen düğün, sünnet gibi tüm cemiyetleri için Büyükşehir Belediyesi Deniz Ulaşım Şube Müdürlüğü hizmetindeki vapurları kiralayabilecek. Körfez’i baştan sona gezerek, hem eğlenecek hem de hayatı boyunca unutamayacağı bir gün geçirecek.

750 YOLCU KAPASİTELİ

Deniz Ulaşım Şube Müdürlüğü bu hizmeti her biri 750 yolcu kapasiteli Atatürk ve Karamürsel Alp vapurları ile veriyor. Deniz ortasında gerçekleştirilen organizasyonların salonda yapılanlardan farkı yok artısı var; o da doyumsuz Körfez manzarası.

ÖNCE REZERVASYON

Diğer yandan vatandaşlar bu hizmeti istedikleri gün ve saatte, Deniz Ulaşım Şube Müdürlüğü’ne bağlı 12 iskeleden de alabilecek. Dileyenler vapur içerisinde müzik yayınını ya da yemek ikramını kendi ayarlayabilecek. Vapurların kiralama ücreti ise Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nce belirlendi. Tarife 750 lira vapurun kalkışı olmak üzere mil başına 60 liradan hesaplanacak. İlgilenenlerin Deniz Ulaşım Şube Müdürlüğü’nün 321 24 27 numaralı telefonlarına önceden rezervasyon yaptırmaları gerekiyor.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık