Duru Tiyatro – VKV Ford Otosan Kültür Merkezi “Sondan Sonra” Tiyatro Oyunu


VKV Ford Otosan Gölcük Kültür Merkezi’nde Emre Kınay ve Ahu Türkpençe ile “Sondan Sonra” Oyunu…

VKV Ford Otosan Gölcük Kültür Merkezi Duru Tiyatro ile birlikte Emre Kınay ile Ahu Türkpençe’ye ev sahipliği yaptı…

Duru Tiyatro tarafından hazırlanan “Sondan Sonra” isimli oyun tüm tiyatro aşıklarından tam not aldı. Aşık olduğu bayan tarafından karşılık göremeyen adam, birgün kendisini bayıltır ve birkaç ay önce aldığı sığına götürür, oraya hapseder. Fakat genç bayan bunun hapis değil, radyasyondan kurtulmak için bir kaçış yolu olduğu ve herkesi sığınağın dışında öldüğü yalanına kendini inandırır. Oyunlar oynanır, açlık savaşı verilir, birbirlerine alışma süreçleri gelişir, alışamazlar, kavgalar, gürültüler, bıçak çekmeler, öldürmenin eşiğine gelmeler.. ve bir ses… Onca zaman sonra gelen kurtarıcılar.. Aşık adam, sevdiği kadın uğruna yalanlar soylemiştir, onu sığına hapsetmiştir ama kurtarılan genç kadın bunu çok geç anlar.. Aylar geçer, genç bayan toparlanır ve paranonyak olan aşığını son kez hapishanede ziyaret eder. Sorduğu tek soru vardır; “Bir dahaki gelişimde sigara getireyim mi?”

Yaklaşık 2 saat süren oyun sonrası tüm hayranlarıyla tek tek fotoğraf çekilen Emre Kınay ve Ahu Türkpençe, Gölcük’e gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek Kültür Merkezi’nden ayrıldılar.

Ücretsiz ve halka açık etkinliklerimizden yararlanmak için 435 67 00-115 nolu telefonlarımızı arayabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık