- Kocaeli Şehir ve Etkinlik Haberleri - http://www.kocaelivizyon.com -

Emre Aydın, konser verecek

[1]

Tarih: 30 Ekim 2012
Saat: 20:00
Yer: Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu ( Yahyakaptan Spor Salonu)
Yahya Kaptan Mah.Kızılay Sok No:7    İzmit / KOCAELİ

İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı hazırlıklarını sürdürüyor.

İzmit Kaymakamlığı ve İzmit Belediyesi ortaklığında gerçekleşecek olan kutlama programının hava şartları göz önüne alınarak Yahya Kaptan Mahallesi’ndeki Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda yapılacağını söyleyen Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Erhan Bağ, “Saat 10.00’da resmi geçit töreni ile başlayacak olan kutlama programında halkoyunu gösterileri ve çeşitli etkinlikler yer alacak” dedi.

30 EKİM SALI GÜNÜ

Cephanelik Spor Kompleksi’nin sezon açılış töreninde konser vermesi planlanan ancak terör olayları ve şehit cenazeleri nedeniyle ertelenen Emre Aydın konserinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirileceği ifade eden Bağ, Cumhuriyet Bayramı etkinliklerine ve konserine tüm İzmitlileri davet etti. Kocaeli Valiliği’nin resmi programında da bulunan Emre Aydın konseri, 30 Ekim Salı günü saat 20.00’da Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

kaynak: Mavi Kocaeli