ESKİHİSAR DA DENİZE GİRECEĞİZ


Eskihisar sahilinde incelemelerde bulunan Başkan Karaosmanoğlu, yakın bir gelecekte burada denize girilebileceğini söyledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yenilenen yüzüyle pırıl pırıl bir hale gelen Gebze Eskihisar sahilinde incelemelerde bulundu. Başkan Karaosmanoğlu, Gebze’deki arıtma tesisinin devreye girmesinin ardından, yakın bir gelecekte Eskihisar sahilinde de denize girileceğini söyledi.

GEBZELİLER HİZMETLERDEN MEMNUN

Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarıyla mezbelelik görünümünden kurtulan ve yeniden gülümsemeye başlayan Eskihisar sahili, Gebzeliler’in vazgeçilmez mekanlarından birisi olmaya aday. Başkan Karaosmanoğlu da, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ile beraber Eskihisar sahili boyunca yürüyerek, incelemelerde bulundu. Sahilde yürüyüşe çıkan vatandaşlar da, Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkürlerini iletti. Başkan Karaosmanoğlu’nun boynuna sarılan vatandaşlar, Büyükşehir’in hizmetlerinden duydukları memnuniyeti ifade etti.

TATLIKUYU, GEBZE’NİN SEKAPARK’I OLACAK

Gebze halkına hizmetin kendileri için büyük bir mutluluk olduğunu dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Biz halkımızın güzelliğini hizmetlerimize yansıtıyoruz. Siz bize görev verdiniz, biz de size en güzel şekilde hizmet edeceğimize söz verdik. Rekreasyon çalışmasına başlayacağımız Tatlıkuyu Vadisi Projesi, Gebze’nin Sekapark’ı olacak. Gebze’de 65 trilyona mal ettiğimiz atık su arıtma tesisimiz, 6 aya kadar tamamlanacak. Arıtma tesisi hizmete girdikten sonra, bir damla bile kirli su buradan denize bırakılmayacak. İzmit Körfezi’nin birçok yerinde denize girmeye başladık. 2012 yılında da Eskihisar sahilinde sizlerle birlikte yüzeceğiz’’ ifadesini kullandı.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. o  yürüyüşte ben dahil arkadaşlarımla çekildiğimiz fotoğrafı karaosmanoğlunun fotorafçısı fotoğrafı göndermek için arayacağını söylemişti ama hala aramadı bu yazıyı ona   iletirseniz sevinirim…!numaram:05315046754

Cevap yazın

Yukarı çık