FAYTON KEYFİ BAŞLIYOR


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalarla bambaşka bir görünüme kavuşturduğu, Kocaelililer’in değişmez mekanı olmaya başlayan Çınarlıdere’de şimdi de fayton keyfi yaşanacak. Vatandaşlar önümüzdeki günlerde Çınarlıdere’de faytonla dolaşabilecek.

ÇINARLIDERE’DE FAYTONLA GEZİLECEK
Vatandaşların hafta sonlarında aileleriyle birlikte serinlemeye, piknik yapmaya ve eğlenmeye gittiği favori mekanlarından biri haline gelmeye başlayan Derince’ye bağlı Çınarlıdere’de şimdide fayton keyfi başlıyor. Önümüzdeki günlerde Çınarlıdere’ye gidenler buradaki faytonlarla gezi yapabilecek. Bununla ilgili çalışmalara hafta sonunda Çınarlıdere’de düzenlenen yürüyüşe katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da yakından inceledi.

ÇINARLARIN SERİNLİĞİNDE YÜRÜYÜŞ
Başkan Karaosmanoğlu, hafta sonunda kalabalık bir grupla birlikte Çınarlıdere’de yürüyüş yaptı. Kocaeli’nin dörtbir köşesinden gelenler yürüyüşte Başkan Karaosmanoğlu’na eşlik etti. Sıcak bir yaz gününde Çınarlıdere’nin serinliğinde yürüyüş yapan Kocaelililer, böyle bir imkanı kendilerine sunduğu için Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti. Yürüyüşe Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar ile Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık da katıldı.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık