FOŞA PELİT YENİLENMİŞ HALİYLE HİZMETE AÇILDI


Üç yıl önce hizmete giren ve 100 kişilik kapasiteye sahip olan Foşa Pelit pide kebab salonu yenilenerek 500 kişilik kapasite ile yeniden hizmete açıldı.

FOŞA Pelit pide kebab salonu yenilenen haliyle Uzunçiftlik Atakent Mahalle Sapanca Yolu Üzeri No 48 Kartepe adresinde yeniden hizmete açıldı. İşletmeciliğini Metin Dilek’in yaptığı restauranttın açılışına Akparti Kocaeli Milletvekili Sibel Gönül, Akparti İl Başkan Yardımcısı Zeki Özer, Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz ve ilçe yönetimi, Kartepe Belediye Başkanvekili Hakkı Tandoğan, İl Genel Meclis Üyeleri Hasan Taban, Hüseyin Yazıcı, Belediye Meclis Üyeleri İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Ak parti İzmit İlçe Başkanı Nedim Arsal, ve çok sayıda davetli katıldı.

HİZMETE DEVAM

Açılış öncesinde restauranttı gezen Milletvekili Sibel Gönül, bir işletmenin temizliği lavabolarından anlaşılır diyerek önce lavaboları gezdi. 13 personelin çalıştığı restaurant teras katı, arka bahçe ve açık alanıyla yenilenerek müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Restaurantta Türk mutfağı çeşitleri, kebab çeşitleri, Karadeniz mutfağına özgü yemekler gibi birçok çeşit bulunuyor.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık