FUARDA KARTEPE GÜNLERİ


Kartepe’nin tanıtımı kapsamında Kocaeli Fuarı’nda düzenlenecek Kartepe Günleri 24-25  Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Kartepe Tanıtım Günleri çerçevesinde bu yıl ikincisi düzenlenecek Kartepe Günleri’nde sanatçı Sinan Özen sahne alacak.

Fuar ziyaretçileri, Kartepe Tanıtım Günleri’nde Kartepelilik kültürünün tanıtılması adına düzenlenen sergi ve satış stantlarını gezecek, konserlerle eğlenme imkanı da bulacaklar. Bu yıl ikincisi düzenlenecek Kocaeli Fuarı’nda Kartepe Günleri 24-25 Temmuz 2010 tarihlerinde gerçekleştirilecek. İlk gün hemşehri derneklerinin destek vereceği kültür tanıtımlarında Kartepeli üreticilerin ürünlerinin satış standları yanı sıra el işleri de sergilenecek. Gün boyu fuar ziyaretçilerinin ilgiyle standları gezebileceği tanıtım günleri kapsamında 24 Temmuz 2010 Cumartesi günü saat 21.30’da Güneş Sahnesi’nde sanatçı Sinan Özer konseri ile ziyaretçiler eğlenme imkanı bulacak.

Kocaeli Fuarı’nda fuar ziyaretçilerinin ilgisine sunulacak Kartepe Tanıtım Günleri, 25 Temmuz 2010 Pazar günü de standları gezebilecekleri fuar günlerine katılımın yüksek olması bekleniyor.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık