GEDOSK, Görev Dağılımı Yaptı


Gebze doğa sporları kulübünün 9. olağan Genel Kurulu sonrası seçilen kulüp yönetimi ilk toplantısını yaptı. Yönetim kurulu, aralarında seçim yaparak görev dağılımı yaptı.

Gebze Doğa sporları kulübü yönetiminin ilk toplantısı kulüp başkanı Hasan Boyac’nın açılış konuşması ile başladı. Uzun süren yönetimin ilk toplantısında gündem oldukça yoğundu. Başkan Hasan Boyacı; “Türk Dağcılığı içinde yeri olan bir kulübüz, önümüzdeki dönem içerisinde kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz“ dedi. Yeni dönem için kazasız belasız bir dönem olasını dilediklerini belirtti. Ayaklarımız dağlarda düz bassın dedi.

Yeni yönetim kurulunda görev dağılımı şu şekilde oluştu;

Kulüp Başkanı: Hasan Boyacı

Kulüp Başkan Yardımcısı: Rıdvan Şükür

Sekreter : Fatma Terzioğlu

Sayman : Hasan Benlioğlu

Üye: Aynur Zorlu Yaşar

Üye: İbrahim Aktan

Üye: Bilal Dönmez

Gebze doğa sporları kulübü yönetimi, üyeleri ile birlikte yeni dönemde de bir birinden ilginç dağcılık ve doğa yürüyüşleri anlamında etkinlik gerçekleştirmeye devam edeceklerini söylediler. Gedosk Başkanı Hasan Boyacı; yeni dönemde sosyal sorumluluk projelerinin devam edeceğini, Gedosk Çocuk Kulübünü bu anlamda önemsediklerini yarının dağcılarını yetiştirmek için bu çabalarının devam edeceğini söyledi.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık