GEDOSK, İlçe spor müdürünü ziyaret etti


Gebze Doğa Sporları Kulübü  yönetimi, Gebze Gençlik hizmetleri ve ilçe spor müdürü Çetin Malkoç’u makamında  ziyaret etti.
Gedosk etkinliklerinin görüşüldüğü taplantıda Gebze ilçe spor müdürü Çetin Malkoç kulübün faaliyetlerini yakından takip ettiğini, Gedosk  faaliyetlerinden uygun  birisine önümüzdeki günlerde katılacabileceğini söyledi. Gedosk başkanı Hasan Boyacı 15. yıldır etkinliklerini kesintisiz sürdürdüklerini,  doğa sporları ve dağcılık anlamında her hafta bir etkinlikleri olduğunu belirtti. Son yıllarda  dağcılık faaliyetleri anlamında büyük aşama katettiklerini, bir çok dağa ekipler halinde bir çok kez zirveye çıktıklarını dile getirdi.
GEDOSK başkanı Hasan Boyacı dışında yönetim kurulu üyeleri Rıdvan Şükür ve Cemal Üstün’ünüde katıldığı görüşmede Gebze Doğa sporları kulübü yönetimi, Çetin Malkoç ile Gebze’de yapılması düşünülen  tırmanış duvarı konusunda bilgi alışverişinde bulundular. Kocaeli’nin en aktif dağcılık kulübü olma özelliğini taşıyan  GEDOSK yönetimi , ilçe spor müdürü ziyaretinde yeni parkurlar konusunda çalışmalar yürttüklerini belirttiler.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık