Gedosk ve Sakarya Dağcılar topluluğu ile Abant’ta yürüdü


GEDOSK Abant gölü – Samanlı dere şelalesi arasında 14 Kilometre yürüdü
Gebze Doğa Sorları kulübü Abant gölünden başladığı doğa yürüyüşünü samanlıdere selalesinde bitirdi. Sakarya Dağcılar topluluğunun daveti üzerine gittiği Bolu’da Gedosk üyeleri güzel bir gün yaşadılar. sabah kahvaltısını Dokurcun’da yapan Gedosk üyeleri daha sonra Taşkesti – Mudurnu yolunu izleyerek Abant gölüne ulaştılar. Abant gölünün güzellikleri fotoğraf karelerine yansıtmak için göl çevresinde dolaşan Gebze’li ve Sakaryalı yürüyüşçüler unutulmaz günü fotoğraf karelerine aktardılar.
Abant civarından yürüyüşe başlayan üyeler sakarya dağcılar grubu ile birlikte sinekli yaylasında yemek molası verdiler. 18 kişilik Gedosk üyesi gruba 22 kişilik Sakarya dağcılar Topluluğu katıldı. Toplam 40 kişilik doğa sever grup gün içersinde 14 km yürüdü.
Gebzeli grubta selçuk Demir öncülük yaparken Ayhan Önyılmaz artçı olarak görev yaptı. Aralarında Cemal Üstün, Rıdvan Şükür ve Özcan Aksoy ve Gülgün Gül’ünde aralarında bulunduğu Gedosk üyeleri Gedosk’un Bolu – Abant etkinliğine katıldılar.

Günün anısına Gedosk Flaması
Gedosk yönetim kurulu üyesi Rıdvan Şükür yürüyüşün anısına Sakarya Dağcılar Topluluğu başkanı Kenan Hazar’a GEDOSK flamasını takdim etti. katılan doğa sporcularının büyük keyif aldığı etkinlik akşam saatlerinde son buldu.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık