GÖLKAY’da Şenlik var


Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kültür, sanat ve spor faaliyetlerine hız veren İzmit Belediyesi şehrin dört bir yanında çeşitli etkinlikler yapıyor. Belediye, 14 – 15 Temmuz tarihinde Gölkaypark’ta su oyunları ve çeşitli oyunlarla renklenecek bir şenlik düzenleyecek.

Gölkaypark’ın mimarı olan ve kurulduğu günden beri burada yapılan tüm etkinliklere büyük destek veren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “Özellikle gençlerin yaz aylarında şehir merkezinde sıkıldıklarını biliyoruz. Bu amaçla gençlerimizi ve çocuklarımızı spora teşvik etmek için hem de keyifli zaman geçirmeleri için bu şenlikleri düzenledik. Gölkaypark İzmit’in en güzel yerlerinden biri. Burada yapılan tüm aktivitelere halkımız yoğun ilgi gösteriyor. Bu şenliğinde yoğun ilgi göreceğine inanıyorum” diyerek tüm İzmitlileri Gölkaypark’a davet etti.
GÖLKAY’DA WİPEOUT PLATFORMU

Gençlerin ve çocukların büyük ilgi göstermesi beklenen Gölkaypark Şenlikleri kapsamında; Wakeboard, Rodeo, Şişme Oyun Grubu, Tırmanma Rampası, Canlı Langırt ve Paintball turnuvaları yapılacak. Halka açık ve ücretsiz olan şenlik boyunca İzmitliler eğlenceye doyacak.

ÜCRETSİZ SERVİSLER

Şenlik kapsamında Halk Eğitim Merkezi Önü, Vilayet Köprüsü, Kandıra Sapağı, Cumhuriyet Parkı, Perşembe Pazarı, Yeşilova Merkez Camii, Doğu Kışla Mehmetali Paşa Kapısı, 60 Evler Adesa Market Önü ve Derince Belediyesi önünden ücretsiz servisler kalkacak.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık