HER AİLENİN BİR EVİ OLSUN İSTİYORUZ


Başkan Karaosmanoğlu, Kent Konutun Çayırköy, İzmit, Yeniköy ve Yuvacıktaki şantiyelerini dolaştı.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kent Konut’un İzmit, Çayırköy, Yeniköy ve Yuvacık’taki şantiyelerine konuk oldu. Kent Konut’tan daire bakmak için gelen vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli’nde yaşayan herkesin, her ailenin bir evi olsun istiyoruz’’ dedi.

ÇAYIRKÖY, İZMİT, YENİKÖY, YUVACIK
Başkan Karaosmanoğlu, Kent Konut’un şantiyelerini dolaştı, örnek daireleri gezdi. Kent Konut Genel Müdürü Metin Kalafat ile yetkililerin eşlik ettiği Başkan Karaosmanoğlu, Çayırköy, İzmit, Yeniköy ve Yuvacık’taki şantiyelerde incelemelerde bulundu. İnşaatların durumlarıyla ilgili olarak bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu’na, konutların belirlenen sürelerden önce bitirilmesi için çalışıldığı da ifade edildi.

GÖLKENT, AKÇAKENT, KİRAZLIKENT, BAHÇEKENT
Başkan Karaosmanoğlu, gün boyu süren inceleme gezisinde Çayırköy Gölkent, İzmit Akçakent, Yeniköy Kirazlıkent ve Yuvacık Bahçekent’i gezdi. Başkan Karaosmanoğlu, inşaatların durumu ve çevre düzenlemeleriyle ilgili bilgi aldı. Kent Konut yetkilileri, Başkan Karaosmanoğlu’na yapılması planlanan yeni projelerle ilgili de bilgi aktardı.

UZMANLIK ESERİ KONUTLAR
Başkan Karaosmanoğlu, Kent Konut’un Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yer alan merkezini de ziyaret etti. Burada konut almaya gelen vatandaşlarla sohbet eden Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kent Konut aracılığıyla bugüne kadar binlerce ev yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Kent Konut’un evleri müthiş ilgi görüyor. En güzel, en ekonomik şartlarda konutla inşa etmeyi amaç edindik. Çünkü hem hizmet etmek bilinciyle çalışıyoruz, hem de inşaat ve konut sektörüne örnek olma sorumluluğu taşıyoruz. Bu amaçla çatısından bahçe kapısına kadar uzmanlığın eseri evler yaptık. Kocaeli halkına sağlam, estetik, ferah, konforlu ve ekonomik evler yapmaya devam edeceğiz’’ ifadesini kullandı.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık