Kağıtspor karate milli takımının dinamosu


Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un karatedeki başarılı isimleri  Gülderen Çelik, Hüsniye Güler, Asunur Yıldırımer, Okay Arpa,Yavuz Karamollaoğlu ve Gökhan Gündüz Sırbistan’ın başkenti Belgrad’ta yapılacak 20.Dünya Büyükler Dünya Karate Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecekler.

HEDEF MİLLİ TAKIMLA ŞAMPİYONLUK

Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor’un sporcuları başarılı isimler Okay Arpa, Yavuz Karamollaoğlu ve Gökhan Gündüz  Mayıs ayında Atina’da Avrupa Şampiyonu olan Türk Milli Takımını zirveye taşıyan isimler oldular. İzmitli teknik Direktör İbrahim Erçin tarafından İstanbul ve Kartepe Greenpark Otelde yapılan kamplarla Dünya Şampiyonasında hazırlanan sporcularımız Milli Takımın lokomotifi olmaya hazırlar. 84 Kiloda Yavuz Karamollaoğlu ve + 84 kiloda Okay Arpa Ferdi Kumitede, Gökhan Gündüz Takım kumitede yarışacak.

BAYANLARDA HAZIR

Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor’un Avrupa ve Dünya dereceleri bulunan deneyimli bayan karatecileri Gülderen Çelik, Hüsniye Güler ve Asunur Yıldırımer Belgrad’ta Dünya Şampiyonasında güçlerini gösterecekler. 50 Kiloda Gülderen Çelik, 68 Hüsniye Güler Ferdide kategoride Asunur Yıldırımer takım kategorisinde yarışacak.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık