- Kocaeli Şehir ve Etkinlik Haberleri - http://www.kocaelivizyon.com -

Kandıra belediyesi ilçeyi tanıtıcı kitap çıkardı

[1]

Kandıra belediye başkanı Cengiz kan ilçemizi tanıtmak için tanıtıcı bir kitap çıkartarak bir projeye imza attı.
Kandıra belediyesi ilçeyi ve sahillerini özelikleri ve güzellikleri ile anlatan bir kitap çıkardı. Çıkartılan kitap tanıtımı kandıra belediyesi turan güneş kültür merkezinde düzenlenen program ile reklam veren esnaflara tanıtıldı. Belediye başkanı Cengiz kan kitap çalışmaları için bir şirket ile anlaşarak ilçe esnafından reklam alarak çıkartılan kitap için kandıra belediyesi herhangi bir harcama yapmadı.
Çıkartılan kitap sayesinde kandıra belediyesi bir ilke daha imza atmış oldu. Çalışmaların tamamlanması sonucu sahillerimiz ve ilçeyi çok güzel bir şekilde tanıtan bir kitap ortaya çıkmış oldu. Basılan kitaplar kandıra ve sahillerini tanıtarak ziyaret etmek isteyen yerli ve yabancı turistler için hem Türkçe hem de İngilizce olarak iki dilde basıldı.
Başkan kan tanıtımda yaptığı konuşmada ,”çıkartılan kitap ilçemize yarar getirecek her kamu kurum ve kuruluşlarına, turizm şirketlerine ve ilçeye yarar getirecek her yere gönderileceğini ve ilerleyen tarihlerde ise kandıra belediyesi olarak daha geniş kapsamlı bir kitap hem ilçeyi tanıtıcı hem de turizm rehberi olarak da kullanılabilecek bir kitap çıkartılacağını söyledi.”