KARABALIK KURBAN PAZARINDA


lçedeki kurban pazarını gezen ve esnafla sohbet eden Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, alışverişde bulunan vatandaşla celep arasında aracılık da yaptı.

Kurban bayramı öncesi Kartepe Sarımeşe kavşağında kurulan kurban pazarını gezen Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, celeplerle de sohbet etti. Özellikle Doğu illerinden gelip kiraladıkları çadırlarda kurbanlık satan celepler, kendilerine sunduğu hizmetler için başkana teşekkür ettiler. Aralarında Kartepe’nin kardeş belediyesi olan Ağrı’dan gelen celepler başkandan işgaliye parası konusunda indirim de talep ettiler. Satışların iyi gittiğini belirten celeplerin pazarlığında başkanda aracılık etti.

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, celeplerin ilçede bulunmaktan duyduğu memnuniyet karşısında, “Sizlerin memnuniyeti bizim için önemli. Yurdun dört bir yanından  evlerinden ayrı kalıp burada ekmek parası peşinde olan sizlere destek anlamında hizmet vermek bizleri mutlu etmektedir” dedi.

Başkan Karabalık, celeplerin talebi sonrası Kartepe kurban pazarındaki işgaliye parasını da metre kare fiyatını da 10 TL olarak açıklaması kurban satışı yapan esnafın yüzünü bir kat daha güldürdü.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık