KARABALIKIN İLK İŞİ DENETİM


Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, sabah makamına oturmadan önce ilk iş mahallelerde devam eden çalışmaları denetliyor. Başkan Karabalık, alt yapı sorunu olmayan bölgelerde üst yapı çalışmalarının hız kazandığını belirterek, “Fatih Mahallesi’nde de 35 bin metre kare parke döşedik” dedi.

Kartepe İlçesi’nin daha çok hizmete ihtiyacı olduğunu düşünen Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, devam eden çalışmaları yakından takip ediyor. Belediyeye geçmeden önce araziye inen Başkan Karabalık, belediye ekiplerini de incelemeleri ile motive ediyor. İlçedeki çalışmaların daha hızla tamamlanması adına denetimlerini aralıksız sürdüren Başkan Karabalık, “Alt yapı sorunu olmayan bölgelerde üst yapı çalışmalarını belediye ekiplerimiz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir şekilde devam ettiriyor. İlçenin dört bir yanında faklı çalışma yapan belediye ekiplerimiz, halkımızın ayağını kışın çamurdan yazın da tozdan kurtaracak üst yapı düzenlemelerinde ciddi mesafeler kat edilmektedir. Kartepe sokaklarında devam ettirdiğimiz iyileştirme çalışmaları güzel havaların etkisiyle hız kazandı. Havaların müsaade ettiği sürece ekiplerimizin özellikle asfaltlama çalışmaları yanı sıra parke döşeme imkanları daha da artacak” dedi.

Fatih Mahallesi Tunalı Sokak üzerinde devam eden düzenlemeleri yerinde denetleyen Başkan Karabalık, Fatih Mahallesi’nde de ciddi çalışmaların sürdüğünü belirterek, bu mahallede 35 bin m² parke döşendiğini dile getirdi. Fatih Mahalle sakinleri de belediye çalışmalarından duydukları memnuniyeti ifade ederek başkana teşekkür ettiler. Fatih Mahalle Muhtarı Necati Küçük de, “Bayram öncesi mahallemizde başlatılan çalışmalar ile hizmet atağının devamını da beklemekteyiz. Yollarımızda yapılan düzenlemeler, bayram hediyesi gibi bizi mutlu etti. Başkanımıza mahallemize verdiği hizmetler için teşekkür ederiz” dedi.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık