Karamürselli Taekwondocular Uluslararası Turnuvadan Birincilikle Döndü


Karamürselli Taekwondocular Uluslararası Turnuvadan Birincilikle Döndü

Karamürsel Belediye Spor Taekwondo Takımı İzmir’de düzenlenen “Çiğli Belediyesi 2. Uluslararası İzmir Open Turnuvası’nda” büyük bir başarı elde etti.

Karamürsel Belediye Spor Kulübü Taekwondo Takımı Turnuvaya Aslı Parmak, Açelya Çelik, Berat Taşçı, Aleyna Yılmaz ve Ayşenur Güven’ den oluşan 5 kişilik bir ekiple katıldı.
Değişik kategorilerden sporcuların kıyasıya mücadele ettiği turnuvada, Karamürsel Belediye Spor Kulübüne bağlı taekwondo takımından Aslı Parmak 55 kiloda 1.’lik , Açelya Çelik 47 kiloda 3.’lük derecesi elde etti.

Taekwondo takımı antrenörü İsa Gündağ; “Karamürsel Belediye Spor Kulübü olarak uluslararası bir organizasyonda böylesine önemli bir başarı elde ettiğimiz için çok mutluyuz. Sporcularımız gerçekten çok başarılı müsabakalar çıkardı, yoğun çalışmalarımızın sonucunu almak ve ilçemizi bu tür organizasyonlarda başarıyla temsil etmek bizi gururlandırıyor” dedi.

BAŞKAN YILDIRIM SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ
Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Belediye Spor Kulübü Taekwondo takımını makamında kabul etti.
Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım; “sportif başarılara önem veriyoruz ve gençlerimizi spora teşvik ediyoruz bu çalışmaların sonunda da böylesine güzel başarıları görmek bizi mutlu ediyor” dedi.
Başkan Yıldırım, Taekwondo Takımı Antrenörü İsa Gündağ’ ı ve sporcuları elde ettikleri başarılardan dolayı tebrik etti ve sporculardan Aslı Parmak ile Açelya Çelik’e altın hediye etti.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık