Kariyer Basamakları Günleri Devam Ediyor.


kariyer-basamaklari-gunleri-15-12-2012-Kocaelivizyon-com

VKV Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde Kariyer Basamakları Günleri devam ediyor…

VKV Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde Kariyer Basamakları Günleri devam ediyor…

Gölcük Milli Eğitim Müdürü Sn. Ahmet Demir’in ilköğretim 6.-7. ve 8. sınıf öğrencilerine verdiği Kariyer Basamak Günleri kapsamındaki seminer Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde verildi.

VKV Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi ile Fidanlık İlköğretim Okulu’nun ortaklaşa yürüttüğü projede yer alan Sn. Ahmet Demir, geçmişten bugüne yaşadıklarını, doğduğu, büyüdüğü yerleri, ailesini, okul hayatını ve kariyer basamaklarını nasıl tırmandığını öğrencilerle paylaştı. Seminer yaklaşık 1,5 saat sürdü. Fidanlık İlköğretim Okulu müdürü Kadir Sonugelen ve öğretmenlerinin katılımı ile gerçekleşen semineri 130 öğrenci dinledi. Öğrenciler seminer ile ilgili bilgileri dinlediler ve kariyer basamaklarını tırmanma konusunda bilgi sahibi oldular. Seminer sonrasında Montaigne’nin Denemeler isimli eserinden bir kısmı okuyan Ahmet Demir, eğitici dersler verdi. Fidanlık İlköğretim Okulu müdürü Kadir Sonugelen, öğrencilerin kendi kariyer planlarını yapabilme amacıyla bu tarz projelerin devam edeceğini belirtti.

Ücretsiz ve halka açık etkinliklerden yararlanmak için 435 67 00-115 nolu telefonlarımızı arayarak bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık