KARTEPE ÇOCUK DERGİSİ 1 YAŞINDAKARTEPE ÇOCUK DERGİSİ 1 YAŞINDA

Kartepe Belediyesi tarafından, ilköğretim çağındaki çocuklara yönelik hazırlanan ve üç ayda bir ücretsiz dağıtılan Kartepe Çocuk Dergisi, 1 yaşına bastı. Birinci yaşını kutlayan Kartepe Çocuk Dergisi’nin son sayısında birinci yılını doldurduğu ile ilgili duyuru dergi kapağından verilerek bu gurur ve mutluluğa ilçenin küçükleri de ortak edildi.

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık da, çocuklara yönelik hazırlanan Kartepe Çocuk Dergisi’nin 1 yılını doldurduğuna dikkat çekerek, “Kartepeli minikler her geçen sayıda gösterdikleri yoğun ilgi ile dergilerine sahip çıktılar ve çıkmaya devam ettiler. Çocuklarımızın eserlerinin yer aldığı dergi ile özgüvenlerinin yazılı ve görsel ifadelerine yer verildi. Tüm ilçede ücretsiz dağıtılan bu dergi ile öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı verdiğimize inanıyorum. Kartepeli miniklerin içindeki gücü uyandırdığımız dergimiz 1. yılını doldurmanın mutluluğunu ve gururunu yine okurları ile paylaşmaya devam edecek” dedi.

Kartepeli minik öğrencilerin şiir, bilmece, bulmaca, resim, deneme, makale ve fotoğraflarının yayınlandığı dolu dolu 40 sayfanın bulunduğu Kartepe Çocuk Dergisi’nin gelecek sayısında sürprizlerin yer alacağı da hatırlatıldı.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. ben denizli kale ilçesi,cumhuriyet yibo okulunda öğretmenim,öğrencilerimizin durumu cok iyi değil ücretsiz derginizden yararlanmak isteriz.gönderme imkanınız varsa eski sayılarından gönderirmisiniz.adres:denizli kale cumhuriyet y.i. okulu
    teşekkürler…

Cevap yazın

Yukarı çık