KARTEPE SUNNET ŞENLİĞİ KAYITLARI BAŞLADI


Kartepe Belediyesi 2. nci Sünnet Şöleni için kayıt alma işlemi başladı.
3-4 Temmuz 2010 tarihlerinde yapılacak sünnet şöleninde sünnet olmak isteyen miniklerin aileleri Kartepe Belediyesi’nin Köseköy Hizmet Binası, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Derbent Binası ile bölgelerindeki zabıta birimlerindeki kayıt formlarını doldurmaları gerekiyor.

Sünnet yaptırmak isteyen ailelerin başvuruları 14 Haziran 2010 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar alınacak. Kartepe Belediyesi tarafından ücretsiz sünnet ettirilecek sünnet çocuklarına kıyafetleri 21 Haziran 2010 Pazartesi günü Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde dağıtılacak. Sünnet çocuklarının kesimleri de 24-25 Haziran 2010 tarihlerinde yapılacak.

Geçen yıl ilki düzenlenen sünnet şöleninde 247 minik sünnet olmuştu. Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, geniş kapsamlı bir şölen programı ile miniklerin bu anlamlı gününde hep birlikte olunacağını belirterek, “Delikanlılığa ilk adımını atacak ilçedeki miniklerimiz için düzenlediğimiz sünnet şöleninde bu mutluluğu hep beraber yaşamak istedik. Geniş bir program tertiplerken sürpriz sanatçılar, miniklere yönelik çeşitli etkinliklere tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık