KARTEPE YAZ OKULLARININ KAPANIŞI


Kartepe Belediyesi bünyesinde açılan Yaz Spor Okulları’nda yüzme, karate, taekwon-do, jetkune-do, voleybol, basketbol, futbol, hızlı okuma, drama branşlarında yaz döneminde uzman eğitmenler nezaretinde ücretsiz eğitim verildi.

Kartepeli 1400 miniğin faydalandığı yaz spor okulları kapanış töreni 5 Ağustos Perşembe günü saat 16:00’da Uzuntarla Seka Kamp Alanı’nda yapılacak. Kapanış törenlerini izlemek için saat 15:00’den itibaren Kartepe Belediyesi eski hizmet binaları ve semt merkezlerinden ring servisleri ile ücretsiz vatandaşların nakilleri yapılacak.

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, özellikle Kartepeli gençlere sporu sevdirmek ve onlara faydalı zaman geçirmelerini sağlamak için açtıkları yaz spor okullarının kapanış töreninde tüm halkın davetli olduğunu ifade etti. Başkan Karabalık, geçen sene olduğu gibi bu kış döneminde de spor okulları açarak Kartepeli gençlere spor yapma ve kötü alışkanlıklardan uzak tutarak daha eğitici zaman geçirmelerine imkan tanımaya devam edeceklerini hatırlattı. Yapılacak törende spor okullarına katılan tüm öğrencilere sertifikaları da verilecek.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık