KARTEPE’DE SÜNNET KAYITLARI BAŞLADI


Kartepe Belediyesi 3’üncü Sünnet Şöleni için kayıt alma işlemi başladı. 26 Haziran 2011 tarihinde yapılacak sünnet şöleninde sünnet olmak isteyen miniklerin aileleri Kartepe Belediyesi’nin Köseköy Hizmet Binası, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Derbent Binası ile bölgelerindeki zabıta birimlerindeki kayıt formlarını doldurmaları gerekiyor.

 

Sünnet yaptırmak isteyen ailelerin başvuruları 10 Haziran 2011 Cuma günü mesai saati bitimine kadar alınacak. Kartepe Belediyesi tarafından ücretsiz sünnet ettirilecek çocukların kıyafetleri 13-14 Haziran 2011 tarihlerinde Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde dağıtılacak. Aynı tarihlerde çocuklarının sünnetleri de gerçekleştirilecek. 26 Haziran 2011 Pazar günü Kartepe Köseköy Meşelik Parkı’nda şölenin eğlencesi yapılacak.

 

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, sosyal sorumluluk ve belediyecilik anlayışı doğrultusunda ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelere destek olma adına bu organizasyonu düzenlediklerini belirterek, “Delikanlılığa ilk adımını atacak ilçedeki miniklerimiz için düzenlediğimiz sünnet şöleninde bu mutluluğu hep beraber yaşamak istedik. Geniş bir program tertiplerken sürpriz sanatçılar, miniklere yönelik çeşitli etkinliklere tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

 

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık