KARTEPELİ ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ


Kartepe Belediyesi önceki bayramlarda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da çocukları sevindirmek için bayram süresince ilçe genelinde çocuk şenlikleri düzenleyecek. Burak Sezen’in şovu ile renk katacağı bayram kutlamaları çerçevesinde tüm bölgelerde düzenlenecek animasyonlar, yarışmalar yanı sıra çeşitli hediyelerin dağıtılacağı bayram programları ücretsiz olarak sergilenecek.

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, “Kartepe’de Bayramlar Bir Başka Güzel” sloganından hareketle Kartepeli çocuklara yönelik bir dizi etkinlik tertiplediklerini dile getirdi. Bayramın ikinci gününden itibaren Burak Sezen’i Kartepeli miniklerle buluşturacak Kartepe Belediyesi, ilçenin değişik noktalarında kurulacak şişme oyun grupları ile çocukları eğlendirmeye bayramın üçüncü ve dördüncü günleri de devam edecek. Eğlenceye gelen miniklere osmanlı macunu ve pamuk şekerler palyaçolar eşliğinde dağıtılacak

Başkan Karabalık, bayramlarda devam ettirdikleri çocuklara yönelik şenliklerin bu bayramda da ikinci, üçüncü ve dördüncü günleri yapılacağını belirterek, “Bayramı çocuklarımızın doyasıya yaşaması için gün boyunca bir dizi eğlence programları ile onları eğlendirmeye bu bayramda devam edeceğiz” dedi. Halka belediyeciliğin standart hizmetleri dışında sosyal ve kültürel etkinlikler sunmaya devam eden Kartepe Belediyesi, bu bayramda da çocukları ihmal etmedi.

KARTEPE BELEDİYESİ BAYRAM EĞLENCE PROGRAMI

BAYRAMIN 2’inci günü 17 Kasım 2010 Çarşamba

Saat 11.00 Maşukiye Merkez Futbol Sahası önü

Saat 13.00 Derbent Düğün Salonu

Saat 15.00 Acısu Düğün Salonu

Saat 17.00 Suadiye Düğün Salonu

BAYRAMIN 3’üncü günü 18 Kasım 2010 Perşembe

Saat 11.00 Arslanbey Eski Belediye Garajı

Saat 13.00 Arslanbey Atakent İş Merkezi yanı

Saat 15.00 Yeşilkent Halise Türkkan İ.Ö.O. yanı

Saat 17.00 Köseköy N.F.K. Kültür Merkezi

BAYRAMIN 4’üncü günü 19 Kasım 2010 Cuma

Saat 11.00 Eşme Festival Alanı Sahil Yolu

Saat 14.00 Uzuntarla Bağdat Mahallesi Yazlık Düğün Salonu

Saat 17.00 Uzunçiftlik Düğün Salonu

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık