KENT KONUT, EVLERİ ERKEN TESLİM EDECEK


Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, inceleme yaptığı Kent Konut şantiyelerinde evlerin zamanından önce teslim edileceğini müjdeledi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kent Konut`un şantiyelerinde incelemelerde bulundu. Kent Konut yetkililerinden bilgi alan, örnek daireleri dolaşan Karaosmanoğlu, “Kent Konut şantiyelerimizde problem yok, işler çok iyi gidiyor. Konutlarımızı zamanından önce teslim edeceğiz” dedi. Karaosmanoğlu`na inceleme gezisinde genel sekreter Ersin Yazıcı, Kent Konut Genel Müdürü Metin Kalafat ile teknik genel müdür yardımcısı Ali Alp Arslan eşlik etti.

ŞANTİYELERİ DOLAŞTI
Karaosmanoğlu`nun Kent Konut şantiyeleri arasında ilk durağı İzmit Akçakent oldu. Karaosmanoğlu ile beraberindekiler, daha sonra sırasıyla İzmit Kent 3. Etap, Gölkent 1. Etap, Yuvacık Bahçekent ile Yeniköy Kirazlıkent şantiyelerini ziyaret etti. Mühendislerden projelerle ilgili detaylı bilgi alan Karaosmanoğlu, İzmit Kent 3. Etap`ta bulunan örnek daireyi de dolaştı. Kent Konut yetkilileri ile üstlenici firma yöneticileri, Karaosmanoğlu`na iş güvenliğine, kaliteli işçiliğe ve malzemeye önem verdiklerini anlattı.

HEDEFİMİZ LİDER OLMAK
Kent Konut Genel Müdürü Kalafat ile yöneticiler, Kocaeli`nde inşaat sektöründe lider olmayı hedeflediklerini de dile getirdi. Kent Konut`un inşaat sektöründe Avrupa ve dünya standartlarına uygun çalışmalar yaptığına değinen Karaosmanoğlu da, incelemeleri sonucunda çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kent Konut`un daha çok orta gelirli ve dar gelirli ailelere konut yapmak için çaba sarf ettiğini söyleyen Karaosmanoğlu, şunları kaydetti:

İLK TESLİM BAHÇEKENT
“Bugün Kent Konut`un devam eden şantiyelerini dolaştık. Buradaki işler nasıl gidiyor, yerinde görelim istedik. İnceleme yaptığımız şantiyelerimizde problem yok, işler çok iyi gidiyor. Konutlarımızı zamanından önce teslim edeceğiz. Bu yılın başında ilk olarakYuvacık Bahçekent Konutları, sahiplerine kavuşacak. Yeniköy Kirazlıkent de, en geç 2011 yılının mart ayının sonuna yetişecek.İzmit Kent 3. Etap da yine mart ayının sonunda bitecek.”

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık