KO-MEK 25. SERGİSİ GEBZEDE


KO-MEK Yerel Sergi açılışları Gebze Kurs Merkezi ile devam etti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılışta kursiyerlerin birbirinden kıymetli el emeği göz nuru eserleri sergilendi.
VATANDAŞLARDAN AÇILIŞA BÜYÜK İLGİ

KO-MEK’in 25. Yerel Sergisi Gebze’de açıldı. Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde açılan sergiye Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Kaymakamı Salih Karabulut, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ceylan, Gebze İlçe Halk Eğitim Müdürü Özcan Çapuk, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.
MUTLULUĞUNUZ MUTLULUĞUMUZDUR

Sergi açılışında vatandaşlara seslenen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Katıldığınız kurslardaki memnuniyetinizi çevrenizdekilerle paylaşın. Sıkıntılarınızı da bizimle paylaşın. Çünkü sizin üzüntünüz bizim üzüntümüz, mutluluğunuz mutluluğumuzdur” dedi.
KO-MEK GEBZE HALKINI KAYNAŞTIRDI

Törene katılan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ise kursların vatandaşlara büyük faydası olduğunu kaydetti. Başkan Köşker, KO-MEK’in birçok kültürün bir arada yaşadığı Gebze’yi kaynaştırdığına dikkat çekti. Gebze Kaymakamı Salih Karabulut ise kursların amacının halkı üretken hale getirmek olduğunu söyledi Karabulut, “İnsanların en hayırlısı başkasına faydası olandır. Gebze’ye verdiği değer ve hizmetlerden ötürü Kocaeli Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
İKİNCİ AİLEMİZ KO-MEK

Açılışta kursiyerler adına Songül Gök bir konuşma yaptı. KO-MEK’in sosyal hayatta iyi bir yer edinmek, teknolojiyi en iyi şekilde kullanabilmek ve kaliteli iletişim kurmak anlamında önemli bir adım olduğunu söyleyen Gök, “KO-MEK eğitim vermenin yanı sıra ailemizden bir parça gibi oldu. KO-MEK’i ikinci ailemiz olarak görüyoruz. Halk Üniversitesi’nin bir parçası olduysam ne mutlu bana. Bu üniversiteyi kuran başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür ediyorum” diye konuştu.
963 KURSİYER EĞİTİM GÖRDÜ

Konuşmaların ardından sergi açılışı gerçekleştirildi. Başkan Karaosmanoğlu, vatandaşlarla ve kursiyerlerle birlikte sergideki eserleri tek tek inceledi ve emeği geçenleri kutladı. Sergide Gebze KO-MEK’te eğitim gören 963 kursiyerin birbirinden güzel eserleri yer aldı.
Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık