KO-MEK’te Fidan Üretimi kursu başladı


Yuvacık Kurs Merkezi’nde ‘Fidan Üretimi’ eğitimi verilmeye başlandı

KO-MEK’te Fidan Üretimi kursu başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK) yeni branşlarla vatandaşlara eğitim vermeye devam ediyor. KO-MEK şimdi de, Yuvacık KO-MEK Kurs Merkezi’nde ‘Fidan Üretimi’ kursu açtı.

“HOBİ İÇİN ÖĞRENİYORUM”

58 yaşında fidan üretimi kursuna katılan Hasan Taşpınar, KO-MEK kursuna yeni başladıklarını belirterek, “Kursa bilgimi geliştirmek, varsa yanlış bilgilerim onları düzeltmek için katılıyorum. Kursa yeni başlamamıza rağmen sınıf ortamı, eğitim ve hizmet kalitesi açısından ilk izlenimlerim çok olumlu. Hepimiz için faydalı olacağı düşüncesindeyim. Bu kursu düzenleyen, emeği olan herkese teşekkür ediyorum’’ dedi.

“YENİ BRANŞLARI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM”

Daha önce de KO-MEK kurslarına katıldığı söyleyen Ömer Morgül, kurslarda samimi, sıcak bir ortamın olduğunu dile getirdi. KO-MEK’in Yuvacık’taki hizmetlerinden çok memnun olduğunu belirten Ömer Bey, “KO-MEK Fidan Üretimi kursuna kendimi geliştirmek için katılıyorum. Daha önce de KO-MEK kurslarına gelmiştim ve çok memnun kalmıştım. KO-MEK’in açacağı yeni branşları dört gözle bekliyorum. İlgi alanımdaysa ve faydalı olacağını düşünüyorsam hemen kayıt yaptırıyorum. Fidan üretimi kursu da ilgi duyduğum kurslardan biriydi. Kursumuz daha yeni başladı ama çok memnunum” diye konuştu.

KO-MEK KURSİYERLERİ MEMNUN

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları, Kocaeli’nde 40 kurs merkeziyle hizmet vermeye devam ediyor. KO-MEK, her geçen gün kurs merkezlerinin yanı sıra yeni branşlarla eğitim yelpazesini genişletmeye özen gösteriyor. KO-MEK kurslarına katılan kursiyerler verilen hizmetleri ve farklı branşlardaki eğitimleri memnuniyetle karşılıyor.

Benzer yazılar

Cevap yazın

Yukarı çık