“Kocaeli İçin Çal, Ünzile İçin Söyle” Gala Gecesi Yapıldı


Mehmet Ali Paşalılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği ile Kocaeli Sahipsiz Değildir Platform Başkanı Vedat Çalık, Abdullah Çalık ve Gültekin Bozan önderliğinde hazırlanan ve sunuculuğunu Nilay Büyükyaşarın yaptığı “Kocaeli İçin Çal Ünzile İçin Söyle” projesinin gala gecesinde yaklaşık 2 bin kişiye iftar verildi. Projenin tanıtımın da yapıldığı geceye destek veren sanatçılar en güzel şarkılarını seslendirerek unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

Mehmet Ali Paşalılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği ve Kocaeli Sahipsiz Değildir Platformu’nun hazırlayıp Nilay Büyükyaşarın’ın sunumuyla “Kocaeli İçin Çal Ünzile İçin Söyle” etkinlikleri kapsamında gerçekleşen iftar programına ilimizin çeşitli ilçelerinden yaklaşık 2 bin kişi katıldı. Doğu Kışla Gençlik Parkı’nda gerçekleşen organizasyona CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan ve AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz da katıldı. Erken yaşta evlendirilen çocuk gelinlere dikkat çekmek için böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirten Gültekin Bozan bunun bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu söyledi.

OTURAN DERNEK OLMAYACAĞIZ
Etkinlikler çerçevesinde sahne alan Anka İlahi Grubu ve İzmit’in sevilen sanatçısı Burcu Vatansever dinleyicilerden büyük alkış aldı. Anka İlahi Gurubuyla birlikte sahneye çıkan semazen de ilgiyle izlendi. Program sonrası kısa bir konuşma yapan Gültekin Bozan katkılarından dolayı İzmit ve Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederek, “Derneğimiz bir buçuk ay önce kurulmasına rağmen başarılı projelerini İzmit Belediyesine sunmaya başladı. Yeni kurulmamıza rağmen 4 bin 41 üyemiz var. Çok büyük bir açılış yapmayı planlıyoruz. Dernek binasına bir iki sandalye koyup oturanlardan olmayacağız. Sürekli proje üreteceğiz” şeklinde konuştu.

Haber: Gamze ULUDAŞ
Benzer yazılar

2 Yorum

  1. Kocaeli için çal Ünzile için söyle projesinin gala gecesini ortaklaşa düzenleyen Mehmet Ali Paşalılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği ile Kocaeli Sahipsiz Değildir Platformu’na sonsuz teşekkürler.Bize mükemmel bir gece yaşatan tüm sanatçı arkadaşlar harikaydı..

  2. Mehmet Ali Paşalılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Mütevelli Heyeti Başkanı gözleri gülen dost çanlısı insan Gültekin BOZAN A sonsuz sevgi ve saygı güzel bir gün ve geceydi sağolun var olun .Arkadaşlarımla size destek olaçağız.

Cevap yazın

Yukarı çık